Pokud máte problémy se zobrazením, klikněte zde.
Silicon HillSilicon Hill na Facebooku   
Mailinfo březen 2014 | Pravidelné informace pro členy klubu Silicon Hill

Semestr již začal. Přesto nám dovol připomenout pár věcí, co tě čeká a nemine.

Hot news

Volby na Bloku 4

Na Bloku 4 právě probíhají doplňovací volby na Zástupce bloku 4. Podrobnosti najdeš na volby.siliconhill.cz

Projekty a akademie

Vzdělávání

Naucis sa tu uzitocne dovednosti, ktore vyuzijes nielen v skole, ale aj v profesnom zivote. Sleduj stranku edu.sh.cvut.cz alebo stranky jednotlivych akademii.

Autodesk Academia

Na letní semestr 2014 jsme pro Vás připravili certifikované kurzy CAD programů. Výuka probíhá na kolejích Strahov v novém Školicím centru v týdnu od 3. března a trvá 10 týdnů. Je možné se přihlašovat ještě během prvního týdne – využijte toho! Počet účastníků jednoho kurzu je omezen na 14 studentů. Máte možnost naučit se následující produkty od společnosti Autodesk:

3ds Max (profesionál): Po 19.00-20.30
AutoCAD (2D): Po 20.30-22.00
Revit Architecture (pokročilí): Út 19:00-20:30
3ds Max (začátečníci): Út 20.30-22.00
Inventor (začátečníci): St 19.00-20.30
Inventor (pokročilí): St 20.30-22.00

SHOW

SHOW

Studentský open air festival SHOW (Silicon Hill Open Wednesday) vypukne letos na Strahově již pošesté! Chceš se podílet na tvorbě historie i ty? Jestli se chceš zapojit do organizace, napiš nám na mail (show@siliconhill.cz) a určitě se dohodneme.

SHOW pořádají studenti v rámci klubu Silicon Hill s doprovodným programem, na kterém můžeš vidět studentské kapely z ČVUT a dalších VŠ v Praze. Festival je určen především pro mladé hudební naděje z řad studentů, kteří se jinak k účasti na akcích podobného formátu dostanou jen zřídka. Jako účinkující se zde mohou představit širší veřejnosti, získat nové posluchače a cenné zkušenosti s vystupováním pro veřejnost. Neváhej a přijď si užít SHOW ve středu 23. Dubna 2014 od 15 hodin.

Sleduj show.siliconhill.cz a dozvíš se víc.

AVC

AVC

Zkouškové je za námi, nový semestr začíná. Snad jste všechno zvládli, jak jste chtěli. My jsme zkouškové využili vysloveně pracovně. Krom mnoha složených zkoušek jsme se věnovali naší technice. Zkontrolovali jsme naše vybavení, provedli nutné opravy, zprovoznili jsme pracovní stanici pro mastering a zpracování videa... Prostě spousta práce:)

A co nás čeká? Hodně akcí, na které vás rádi pozveme: 21. března Studentský ples, 15. března Žižkovská noc. Právě nám přišla spousta video techniky. Střižna, která umí pracovat až s 4k rozlišením, k tomu 2 HD kamery a převodníky.

Chcete vědět víc? Sledujte Facebooku AVC.Audio a avc.siliconhill.cz.
Máte zájem se přidat? Pracovat s videem, zvukem nebo světlem? Pak pište na avc@siliconhill.cz.

Hodně úspěchů v novém semestru.

Výtvarka

Výtvarný kroužek

Během semestru je potřeba se řádně odreagovat, proto neváhej a přijď s námi tvořit do výtvarky. Přijď se podívat a uvidíš, co všechno se u nás dá dělat. Více na wiki.

Nebojte se a přijďte!

Hledá se

Aktivní členové

Chceš se zapojit do organizace projektů? Od příštího semestru, možná i dřív, hledáme vedoucího projektu Výtvarka a Fotokomora. Zájemnci pište na skodova.klara@sh.cvut.cz

Online verzi najdete na http://pr.siliconhill.cz/mailinfo/brezen2014

Sekce PR, klub Silicon Hill