Pokud máte problémy se zobrazením, klikněte zde.
Silicon HillSilicon Hill na Facebooku   Silicon Hill na Twitteru   
Mailinfo | Informace pro členy klubu Silicon Hill

Milý člene klubu Silicon Hill,

Zkouškové je konečně za námi a my Ti přinášíme přehled o dění v klubu na další měsíc.

Bude a bylo

Ptáš se, na co se můžeš těšit?

Bude 20. dubna SHOW

Pobav se s přáteli a poslechni si pořádnou dávku hudby od studentských kapel! Více informací se dozvíš na Facebookové události.

Bude 9. dubna SUper HRY

Přijď podpořit Silicon Hill v souboji mezi kluby Studentské unie! Těšit se můžeš na spoustu zábavy a pivka za skvělou cenu 20 Kč. Více informací uvidíš již brzy na klubových nástěnkách a Facebooku.

Bude 22. března DOD fitcentrum

Navštiv fitcentrum od 18 hodin a můžeš se těšit na ukázky cviků i různé soutěže. Pro vstup, prosím, použij boční vchod pod schody.

Bylo 5. - 6. března InstallFest

InstallFest

O víkendu proběhl ve školicím centru konference InstallFest. Díky AVC se můžete kouknout na záznamy z přednášek.

Fotosoutěž!

Fotosoutěž

Máme pro Tebe a všechny strahováky další kolo nové soutěže!

Téma na březen je „Žijeme sportem“ a mělo by zachytit sportovní vyžití na kolejích Strahov.

Fotografie do soutěže posílejte na fotosoutez@siliconhill.cz. Pro jisté určení výherce, prosím, vyplňte i náš formulář. Více najdeš v pravidlech.

Projekty

AVC

AVC

Zdraví vás AVC.SH,

jak se daří v novém semestru? My si ho užíváme naplno. O víkendu jsme se mohli potkat na InstallFestu 2016 a jestli Ti náhodou nějaká přednáška unikla, tak se můžeš mrknout v záznamu na youtube. Co je u nás jinak nového? Hledáme dobrovolníka, který by se nebál pájení kabelů, už je totiž nefunkčním kabelům malá polička. Takže jestli rád pájíš, tak klidně napiš, rádi Tě zaučíme. V plné parádě se uvidíme na plese Studentské unie v pátek 11. 3. 2016 a 18. 3. 2016 se mrkneme na Jaderku, jak se stát na chvíli částicovým fyzikem. Plánujeme další workshopy a snad i něco kreativního, tak se neboj a přidej se k nám!

SHerna

Sherna

Je tu hlášení pro všechny obyvatele kopce!

Nudíš se a nevíš do čeho (koho) píchnout? Doraz do SHerny na bloku 4 si zapařit na Xbox 360 nebo PS2. Je tu pro Tebe připravený i pc s emulátory her (vlak, bomberman a další).

SHOW

Buď součástí SHOW!

Máš rád festivaly a chtěl by sis vyzkoušet, jaké to je být jeho součástí? Hledáme dobrovolníky na 20.4.2016, kteří nám vypomůžou s občerstvením, čepováním piva, ale také bedňáky a, jak my s oblibou říkáme, bouchače. Odměnou Ti bude originální mikina a tričko SHOW, občerstvení během festivalu a v neposlední řadě before i after párty s bezva partou. Neváhej a přihlas se na mail: l.sramkova@sh.cvut.cz

Výtvarka

Chceš se umělecky vyjádřit nebo vyřádit? S obojím Ti na výtvarce s radostí pomůžeme. Pokud máš vlastní vize, pomůžeme Ti je na výtvarce uskutečnit, a pokud nemáš, nevadí - pojedeš s námi podle nachystaného programu. V následujícím období nás čeká linoryt, oblíbené pletení košíků, tvorba šperků z FIMA a další aktivity. Na schopnostech nezáleží, důležité je nadšení. Přijď se s námi realizovat kterékoli pondělí v 19:30 na blok 9.

Aktuální info můžeš nyní sledovat i na facebooku.

Počítačová síť

WiFi Jsi z bloku 2, 3, 6, 7 a chtěl by si mít na svém bloku WiFi?

I Ty nám můžeš s realizací pomoci! Již brzy začnou přípravy na kompletní pokrytí bloku WiFi signálem. Dohromady bude potřeba na každém bloku natáhnout cca 1000 m kabelů a vyvrtat asi 120 děr do zdí a stropů. Pokud se chceš připojit, neváhej, kontaktuj zástupce svého bloku a zjisti aktuální stav příprav a možnosti Tvého zapojení.

Sport

Flowin ve fitcentru

Přijď si zkusit do Strahovské posilovny na bloku 2 Flowin!

Cvičí se s vlastní vahou těla a je vhodné jak pro začátečníky, tak pro pokročilé fitnessáky. S Flowinem se dá redukovat hmotnost, nabrat svalová hmota a je to výborný trénink pro prevenci bolesti zad a kloubů. A jestli jsme Tě stále nepřesvědčili, přijď se alespoň podívat na krásnou trenérku, která Ti dá pořádně do těla. Lekce probíhá každé pondělí v 19:30.

IT Workshopy na Strahově

Rádi bychom zjistili, zda bys měl zájem o nějaký workshop z IT oblasti. Pokud máš zájem, prosím, vyplň náš formulář!

Online verzi najdete na http://pr.siliconhill.cz/mailinfo/brezen2016

Sekce PR, klub Silicon Hill