Pokud máte problémy se zobrazením, klikněte zde.
Silicon HillSilicon Hill na Facebooku   
Mailinfo červen 2011 | Pravidelné informace pro členy klubu Silicon Hill

Milý člene klubu Silicon Hill,

zkouškové období je v plném proudu. Všem, kteří mají zkoušky hotové, gratulujeme. Komu ještě nějaký ten kredit chybí, držíme pěsti, ať je vše úspěšně dokončeno a všichni si mohou užít letní prázdniny!

Hot News

Nábor nových masérů a masérek

Fitcentrum Silicon Hill pořádá nábor nových masérů a masérek. Staň se jím i Ty!

Bylo & Bude

Bude 15. září Felfest

Pozor: V souvislosti s plánovanou blokádou byl, z důvodu bezpečnosti a dopravní nedostupnosti, festival přesunut na 15. září. Kapely a veškerý program zachováme v původním rozsahu.

Bude 1. - 3. července Závěrečný večer SH ligy

Závěrečný večer SH ligy LAN party

Bylo 21. května Silicon Hill na Lipno Dragon Boat Race

Silicon Hill team se vypravil na Lipno Dragon Boat Race. A jaké to bylo?

Bylo 25. května Akademický senát ČVUT zasedal na Strahově

Bylo 11. - 12. června Cryptofest a RetroFest

Na Strahově se konal Cryptofest a RetroFest.

Interview

Rozhovor s Viktorem Bohuslavem Bohdalem

Viktor Bohuslav Bohdal dosáhl významného mezinárodního úspěchu v soutěži Cisco Networking Academy Games 2011, jaké to bylo nám prozradil v krátkém rozhovoru.

Soutěž se strahováčkem

Strahováček

Ani druhé kolo druhého levelu Strahováčka nezůstalo bez odezvy. Kdo zkoušel též soutěžit, může se podívat, zdali se najde mezi vítězi! Na koho se neusmálo štěstí, může zkusit štěstí zase na začátku nového akademického roku.

Prázdniny 2011

Strahováček jede na dovolenou, ale volno je dlouhé, takže kromě odpočinku bude i běhat po Praze a schovávat se, tak se těšte na první mailinfo v novém semestru na zbrusu novou hádanku ;)

Přejeme pěkné prázdniny.

Aktivita měsíce

Vítězem za květen se stal Dominik Mališ! Děkujeme všem navrhovatelům a těšíme se na červnové nominace!

Projekty

Výtvarný kroužek

Příznivci projektu výtvarka se nebudou během letních prázdnin pravidelně scházet. Zájemci o zpřístupnění ateliéru však mohou psát na vytvarka@siliconhill.cz a jistě se správci místnosti domluví :-).

SH liga

Závěrečný večer SH ligy bude opět v duchu LAN Party a to ve Školicím centru Silicon Hill 1. - 3. 7. cca od 17:00. Pokud se budete chtít zúčastnit, napište na mail nefarit@seznam.cz nebo na icq: 325 576 678. Bližší info na našich stránkách.

Hledá se

Chceš se ve svém volném čase naučit něco nového? Přidej se do týmu aktivních členů klubu Silicon Hill a vyber si, s čím můžeš pomoci.

Info z bloků

Všichni bydlíme na křemíkovém kopečku, ale přesto má každý blok speciální informace pro své obyvatele přímo od zvoleného zástupce...

Blok 2Skupina bloku 2  FB

Nic nového.

Blok 3Skupina bloku 3  FB

Hledá se nový zástupce bloku, protože současná zástupkyně, Michaela Šourková, rezignovala ke dni 30. 6. 2011

Kufrárna otevře své útroby 13., 15., 20., 21., 22., 23., 27., 28., 29., 30. června od 19 do 20 hodin, kdo nepřijde má smůlu, žádné otevírání mimo tyto hodiny nebude.

Protože na konci června končím s funkcí zástupce bloku, chtěla bych Vám všem popřát hezké prázdniny a dostatek odpočinku po náročném školním roce. Funkce zástupce bloku mi dala hrozně moc zkušeností, možnost poznat partu bezva lidí a hlavně řídit nejlepší blok na Strahově, tak si klidně ostatní bloky remcají, ale je to tak. Trojka je nejlepší :-)

Mišule

Blok 4Skupina bloku 4  FB

Milí obyvatelé čtyřky, už jste si určitě všimli, že se naše klubovna (K4) změnila na kufrárnu. Na dveřích jsou vypsána data, kdy do ní můžete dávat věci, které nechcete vozit domů (lednice, křesla, ad.).

Vysavač je stále k zapůjčení na pokoji 4/341. Správci nářaďovny se postarali o doplnění nových nástrojů, které vám jsou po dohodě s nimi k dispozici. V následujících týdnech nás čeká zapojení nových počítačů ve studovně a zprovoznění wifi přístupového bodu v kulečníkové místnosti, čímž bychom měli rozšířit pokrytí 4. a 5. patra.

Rád bych před prázdninami poděkoval všem aktivním za jejich dobrovolnou práci pro všechny na našem bloku.

Luboš (4/341)

Blok 5Skupina bloku 5  FB

Zdravím všechny obyvatele bloku,
prázdniny jsou před námi a valná část z Vás se stěhuje na prázdniny zpět domů. Pro ty, kteří tu zůstávají na prázdniny mám hrstku informací:

1) Vysavač na prázdniny převzal Ondřej Mašek nyní pokoj 010 suterén, číslo pokoje po přestěhování na prázdniny bude na Wiki

2) Vzhledem k tomu, že tu přes prázdniny bývá dost lidí, se kterými se neznáte, doporučuji nenechávat nikde volně věci (kuchyňka, před dveřmi a podobné, co je Vám zvykem)

3) Jak už asi všichni víte tak ke stěhování mnozí využíváte kufrárnu, ta je již také nějaký ten den v provozu, opět Ondřej Mašek pokoj 010

4) Poslední týden v červnu, tedy od 27.6 do 1.7. Bude nejspíše mezi bloky 5 a 6 přistaven kontejner. Dávat tam můžete například nábytek, který se Vám rozbil, nebo ho nechcete (ovšem jen vlastní majetek). Elektroniku, jakoukoli je též možné vyhodit a to na podestu na boku bloku. Když půjdete ze vchodu bloku 5 na blok 6, tak budete míjet "druhý možný vstup" do bloku (taková teráska). Tak tam to můžete dávat.

5) O prázdninách tu moc času trávit nebudu, takže jsou zde 2+1 možnosti, jak mne kontaktovat:
  ad 5.1) email - p.schefzu@sh.cvut.cz
  ad 5.2) bloková skupina na facebooku
  ad 5.3) bloková konference info.blok05 (ovšem tam zavítám pouze když budu na koleji)

Tímto bych Vám všem chtěl popřát naplno prožité prázdniny plné zábavy bez zranění.

S pozdravem zástupce bloku Petr Schefzu alias Jack06

Blok 6Skupina bloku 6  FB

Pro ty, kteří se stěhují z koleje na prázdniny pryč (a po prázdninách se na Strahov vrátí), byla otevřena kufrárna = prázdninový sklad na vaše objemné a těžké věci. O tom, jak kufrárnu využít se dozvíte na wiki nebo na papíru na vchodových dveřích.

Blíží se nám konec zkouškového a brzy nám začnou prázdniny. Pro ten zbytek zkouškového vám přeji za celý tým aktivních lidí Bloku 6 hodně štěstí ve škole a pěkné a pohodové prázdniny!
Zdraví váš zástupce Bloku 6 - h4wk3y.

Blok 7Skupina bloku 7  FB

Pokud na léto jedete domů, můžete díky Koláčovi letos opět uskladnit nábytek, ledničky a další své věci, které neodvážíte, v kufrárně. Letos je umístěna na mezipatře 1/2. Pro bližší informace vizte nástěnku bloku či dveře kufrárny.

Laďa

Blok 8Skupina bloku 8  FB

Nic nového.

Blok 9Skupina bloku 9  FB

Ke konci akademického roku je opět k dispozici Kufrárna. Odjíždíš na prázdniny ze Strahova a nechce se ti stěhovat pryč stůl nebo lednička, když se po prázdninách opět vrátíš? Ulož si to do kufrárny! Možné termíny "kufrování" spolu s dalšími informacemi najdeš na nástěnce i na NEWSech.

Blok 10Skupina bloku 10  FB

Kufrárna byla opět otevřena v prostorách ping-pongu. Pokud si zde budete chtít uložit věci, přečtěte si podmínky na wiki.

Přeji vám hodně úspěchů u zkoušek, těm co mají po zkouškách gratuluji.
Krásné prázdniny!

J. Knotek, zástupce bl.

Blok 11Skupina bloku 11  FB

Nic nového.

O veškerých klíčových záležitostech klubu rozhoduje představenstvo. Pokud Tě zajímá víc, můžeš si přečíst neschválené zápisy ze zasedání představenstva.
Zápisy ze schůzí představenstva klubu je možné odebírat i pomocí RSS kanálu.

Online verzi najdete na http://pr.siliconhill.cz/mailinfo/cerven2011

Sekce PR, klub Silicon Hill