Pokud máte problémy se zobrazením, klikněte zde.
Silicon HillSilicon Hill na Facebooku   
Mailinfo duben 2012 | Pravidelné informace pro členy klubu Silicon Hill

Milý člene klubu Silicon Hill,

březen se přehoupl na duben a Strahov ožívá přípravami na blížící se SHOW. Pěkné počasí přeje blokových hrám, kterých se účastní převážná část bloků. My přejeme hodně štěstí a vítězný blok se má na co těšit. Tak nezapomeňte bojovat, protože konec blokových her se blíží a moc šancí, kdy získat body, již nezbývá.

Hot News

Chceš, aby králem majálesu byl ČVUŤák?

Pak neváhej a hlasuj pro krále ČVUT, který se uchází také o titul Král majálesu.

Bylo & Bude

Bude 25.4 od 14:30 SHOW

V tomto měsíci (konkrétně 25.4.) nás čeká další velká akce, kterou je SHOW aneb Silicon Hill Open Wednesday. Na třech pódiích vystoupí zejména studentské kapely a DJové nejen ze Strahova. Více informací spolu s programem naleznete na webu.

Bylo 23.3. BleSHák SH

Blokové hry

Stejně jako minulý semestr i letos mohou všechny strahovské bloky poměřit své síly v Blokových hrách. Informace a pravidla o jednotlivých hrách naleznete na wiki. Tak protáhněte těla, promyslete taktiky a prostudujte pravidla. Blokové hry již běží!

Bude 2.5.2012 18:30 Skákání v pytli

Soutěž se strahováčkem

Strahováček

Je tu aprílové kolo soutěže se Strahováčkem. Všimli jste si někdy, že se Strahováček na všech fotkách fotí „na vostro“? Naštěstí si ještě nikdo nestěžoval… Uhodneš, kde se nechal vyfotit tento měsíc?

Svou odpověď nám pošli do 10. 5. 2012.

O výsledcích březnového kola si můžeš přečíst ve vyhlášení.

Projekty a akademie

AVC

FebioFest! Ples Studentské Unie ČVUT! Install Fest! Gamedesign! Hokejová Bitva! Volba krále Majálesu! iKariera! Ples FBMI! Jen na těchto akcích se podílelo Audiovizuální centrum studentů ČVUT v měsíci březnu! Chceš do toho jít s námi? Tak nám napiš na info@avc-cvut.cz

MacGyver - bastlíři SH ... máme nové vývojové kity

V bastlírny máme nyní k dispozici několik verzí Arduina (Uno, Mega a dokonce i Ethernet Shield). S Arduinem jste se díky projektu MacGyver mohli seznámit na konferenci InstallFest. Pokud jste ji nestihli, můžete se alespoň podívat na záznam z přednášky a případně si Arduino vyzkoušet přímo v bastlírně. Pokud potřebujete vyšší výkon, než vám poskytnou procesory AVR v Arduinu, máme pro vás vývojový kit s prosesorem STM32 ARM Cortex M4.

A co jinde v SU

Klub STOlních Her

Ahoj příznivci Stohu. Jako každý měsíc pro vás máme připravené malé info o tom co se bude v našem klubu dít.

Ve středu 2.5. od 19h se uskuteční turnaj ve hře, kterou jste si mohli zvolit v naší anketě.

Další středu 9.5. od 19h se koná Tématické hraní, kde na vás čekají hry o 2. světové válce - např. Memoir a Naval Battles.

A samozřejmě nás můžete také navštívit v době volných hraní vždy každé pondělí, středu a čtvrtek od 19:00 do 23:00hod.

Budeme se na vás těšit.
Váš team Stoh.

Hledá se

Máš chuť pomoci s některou činností klubu? Chceš získat zkušenosti, které budeš moci využít v budoucnu? Podívej se na seznam volných funkcí a vyber si, co by tě bavilo dělat. Pokud se nemůžeš rozhodnout, napiš hr@siliconhill.cz. Neváhej a pomoz nám zlepšit klub.

Info z bloků

Všichni bydlíme na křemíkovém kopečku, ale přesto má každý blok speciální informace pro své obyvatele přímo od zvoleného zástupce...

Blok 2Skupina bloku 2  FB

Zástupce bloku nedodal informace, proto jsme ho svrhli a byl zvolen nový zástupce bloku - Pavel Šumera.

Blok 3Skupina bloku 3  FB

Zdravím Vás vážení přátelé,

čas nám nezastavitelně běží a čísi podivuhodnou vinnou, se již nacházíme v druhé polovině semestru. Ač se to zdá neskutečné, jistě jste bystře zpozorovali, že došlo k montáži nových mikrovlnných trub. Snad jen tedy vezměme v potaz jejich křehkou náturu a dle zmíněného faktu s nimi náležitě zacházejme.

V posledních dnech, jsme na bloku zaznamenali krádež cennosti z otevřeného pokoje. Proto bych rád apeloval na Vás, buďte důslední v zavírání pokojů a zabezpečení vlastního majetku.

Milujte se a množte se :D.
S pozdravem,
Speedy.

Blok 4Skupina bloku 4  FB

Na bloku se nám za tento měsíc podařilo opravit několik věcí. Ve studovně jsou už funkční počítače, na kterých můžete kdykoli na internet nebo cokoli upravovat v kancelářských aplikacích. Dále jsme do studovny pořídili další monitor, který si už brzy budete moci připojit ke svému notebooku. Snad to uleví těm, kteří zatím druhý monitor nemají a potřebují dělat například výkresy :-) V kulečníkové místnosti jsou opravená tága, takže můžete opět hrát. Bohdy (náš síťový administrátor) testuje na našem bloku nové přístupové body na WIFI (možná jste si všimli lepšího signálu na třetím patře). Rozšiřování wifi bylo naším primárním cílem, takže se nemusíte bát.

Díky.
S pozdravem
Lubomír Jiřišta

Blok 5Skupina bloku 5  FB

Zdravím Vás přátelé,

začalo nám krásně svítit sluníčko a venku se oteplilo. Ideální počasí pro chvíle strávené grilováním. Tak jsem se rozhodl pořídit na náš blok nový gril. K zapůjčení je u Ondry Maška. Chovejte se k němu slušně, ať nám taky chvilku vydrží.Přeji pěkné grilování.

Chtěl bych poděkovat těm, co se již zapojili do Blokových her a vyzvat ostatní ke společnému soutěžení. Po hře Vajíčko jsme si vytvořili krásný náskok a jsme na prvním místě. Doufám, že nám to dlouho vydrží a vyhrajeme.

Přeji Vám krásný duben a užívejte posledních pár týdnů školy naplno.

S pozdravem
Váš zástupce Petr Schefzu

Blok 6Skupina bloku 6  FB

Zástupce bloku nedodal informace a shoří v pekle.

Blok 7Skupina bloku 7  FB

Zastupce bloku nedodal informace - obyvatele bloku 7, to si to vazne nechate libit?

Blok 8Skupina bloku 8  FB

Zástupce bloku nedodal informace..tak snad příště.

Blok 9Skupina bloku 9  FB

Zástupce bloku nedodal informace a v PR SH jsme se dohodli, že ho zavřeme do mučírny.

Blok 10Skupina bloku 10  FB

Zástupce bloku nedodal informace, a proto jsme tajně domluvili demolici tohoto zatroleného bloku.

Blok 11Skupina bloku 11  FB

Zástupce bloku nedodal informace.. spíš bychom se divili, kdyby dodal :)

Online verzi najdete na http://pr.siliconhill.cz/mailinfo/duben2012

Sekce PR, klub Silicon Hill