Pokud máte problémy se zobrazením, klikněte zde.
Silicon HillSilicon Hill na Facebooku   
Mailinfo duben 2013 | Pravidelné informace pro členy klubu Silicon Hill

Milý člene klubu,

toto je nejspíš poslední mailinfo před tím, než odstartuješ další zkouškové období. Proto Tě s těmi nejlepšími úmysly vyzýváme:

Užij si do té doby alespoň jednu studentskou akci! Zahraj si jen tak pro zábavu něco se svými sousedy! A udělej alespoň jeden dobrý skutek!

Neboj se, nechceš-li si lámat hlavu s tím „Jak na to?“, stačí se podívat na naše info o SHOW, poslední blokové hře spojené s výročím klubu a na anketu. Pěkné čtení :)

Anketa

Hodnocení bloků

V rámci co nejvěrohodnějšího přiblížení života na jednotlivých blocích Tě prosíme o vyplnění následující krátké ankety.

Anketa!

Anketu můžetš vyplnit do 7. května. Výsledky ankety budou dostupné na webu klubu a budou sloužit budoucím i stávajícím obyvatelům jako vodítko, jaká je na kterém bloku úroveň bydlení.

Hot News

Pozor: Přeparkujte si auta, 24. dubna!

Doporučujeme všem automobilistům, aby si v den konání SHOW (nejlépe hned!) přeparkovali svá auta. Předejte tak možnému znehodnocení auta některým z pivovracečů. [TODO]

Bylo & Bude

Bude 24. dubna od 15:00 SHOW - již zítra!

SHOW

Ještě jste o SHOW neslyšeli a vůbec nevíte, o co jde? Pak je ten pravý čas si připsat do diáře k datu 24. 4. že v 15:00 se to na buzeráku rozjede a Vy můžete přijít podpořit studentské, strahovské a ČVUTí kapely, shlédnout Zápasy v bahně strahovských dam a také králů Majálesu. Své síly poměří i strahovští siláci v disciplínách Strongest Mana. K tomu všemu si můžete dát pivo za neskutečných 20 Kč nebo za 30 sesbíraných kelímků.

V době od 14:00 do 22:00 je také možné zapůjčit si hřiště ZDARMA, více zde.

A pokud jsme vás stále nepřesvědčili, abyste vstoupili do pozice pivokonzumovače, jehož úkolem bude podpořit naše pivotočiče, a přišli se podívat, pak alespoň doufám, že vás v den konání akce vytáhneme z bloků krásným počasím a trochou poslouchatelné hudby ;)

Víc informací na show.silicnohill.cz, facebooku (event) nebo twitteru.

Bude 7. května Výročí klubu

Letos slavíme krásných 15 let od založení klubu Silicon Hill. K této příležitosti proběhne 7. května mezi bloky 4 a 8 oslava spojená i s poslední blokovou hrou a slavnostním vyhlášením vítězů blokovek. Přijď si zasoutěžit a také slavit s námi, pivem a selátkem. Pro více informací sleduj událost na facebooku

Bude 1. a 2. června CrypoFest a RetroFest

1. a 2. června proběhnou na strahovském kopci dvě zajímavé konference. Jedna o PC bezpečnosti a šifrovaní – Cryptofest a druhá o stařičkých počítačích – RetroFest. Můžeš se těšit na zajímavé přednášky a známá jména :) Více najdeš na webech www.cryptofest.cz a www.retrofest.cz.

Projekty a akademie

Výtvarný kroužek

Ke konci dubna se můžete těšit na batiku a ubrouskovou techniku. Začneme 22. dubna 2013 a budeme pokračovat 29. dubna 2013. A pokud se ti zrovna nechce dělat tohle, tak si můžeš vyzkoušet jiné výtvarné techniky, rádi tě naučíme něco nového. Nezapomeň se podívat na naše webové stránky, kde se můžeš dočíst o výtvarce víc a také zde najdeš odkaz na článek, který o nás vyšel.

Tak neváhej a přijďte se pobavit!

Fotokomora

Váhavé strahovské fotografy bychom rádi pošťouchli k účasti v naší soutěži. Nabízí zajímavé ceny nejen pro milovníky dobrého alkoholu, ale i pro ty, kteří by rádi své fotografie viděli vystavené v areálu svých oblíbených kolejí. Proto s účastí neváhejte, uzávěrka soutěže je již 15. května! Brzy bude zveřejněno složení odborné poroty.

A co jinde v SU

Filmový klub ČVUT Kulaťák

Konec filmové sezóny tohoto semestru se již blíží a my bychom vás rádi pozvali na poslední čtvrteční promítání a film Sedm psychopatů. Ti z vás, kteří některou z našich projekcí navštívili, nám mohou pomoci vyplněním krátkého dotazníku a zúčastnit se tím slosování o filmové překvapení :-). Děkujeme! Více informací stále najdete na našem Facebooku.

Hledá se

Včely na Strahově

Včelí královna, včelky a trubci postrádají svého prostředníka v komunikaci s lidským světem. Pokud máš zájem zjistit, jak včely žijí a co vše potřebují, ozvi se na vcely@siliconhill.cz.

Strahovský čtečkový systém

cards Zajímají tě embedded systémy, umíš programovat mikrokontroléry ARM (konkrétně STM32F100)? Přidej se k týmů lidí, kteří připravují nový přístupový systém do místností.

Kontakt: a.horcica@sh.cvut.cz

MacGyver – bastlíři SH

MG Hledáme správce strahovské bastlírny (zájem o elektroniku výhodou ).

Kontakt: macgyver@siliconhill.cz

Info z bloků

Všichni bydlíme na křemíkovém kopečku, ale přesto má každý blok speciální informace pro své obyvatele přímo od zvoleného zástupce.

Blok 4Skupina bloku 4  FB

Přejeme všem obyvatelům bloku 4 krásné jaro :-) Nezapomeňte, že si kdykoli můžete půjčit sportovní vybavení, poker set, grill a mnoho dalšího (více na wiki).

Blok 6Skupina bloku 6  FB

Ahojte obyvatelia 6-tky, mesiac som sa Vám neozval, tak sa to pokúsim napravit.

Čo sa stalo za dva mesiace? Polovica semestra je za nami, máme novy systém závad na koleji a šestka prehrála zopár blokoviek.

Za vyzdvihnutie stoji hlavne novy systém ohlasovania závad, (aj) vďaka ktorému máme super závesy vo sprchách a snád konecne aj správne fungujúce svetlo.

Tak isto Vás pozdravuje pani Hospodárka, u ktorej ste si väcšinou zabudli zarezervovat pokoj na leto. Oficiálne je už po termíne, ale ak sa na nu usmejete, urcite sa ešte dohodnete. Neberte to na lahkú váhu, ako som už písal v newsoch a FB, ak si nezarezervujete pokoj, SUZ Vám tam nastahuje letných návštevníkov Prahy. Ked sme pri pani hospodárke, nezabudnite jej co najskôr predložit potvrdenie o štúdiu ak nie ste z CVUT, mohlo by sa stat že budete platit neštudentskú cenu za (aj tak predraženú) kolej.

Prajem Vám vela úspechov v škole, zároven aby Vám velmi nebránila užívat si (konecne prichádzajúcu) jar.

Slavo

Blok 7Skupina bloku 7  FB

Na bloku 7 nám opět funguje společenská místnost, jinak vše frčí, jak má.

Blok 9Skupina bloku 9  FB

Ahoj. PR mi sebralo drogy :(, dnes to teda bude nuda:

Bude nový grill. Budou nové šňůry v prádelně. Od 9.5. začínají rezervace na další ak. rok! Na nultém patře rekonstrukce - přibude šatna pro fotbalisty, o přesunutí kuchyně se jedná. Hledá se druhý správec studovny.

Online verzi najdete na http://pr.siliconhill.cz/mailinfo/duben2013

Sekce PR, klub Silicon Hill