Pokud máte problémy se zobrazením, klikněte zde.
Silicon HillSilicon Hill na Facebooku   
Mailinfo duben 2014 | Pravidelné informace pro členy klubu Silicon Hill


SHOW - Silicon Hill Open Wednesday

SHOW

Už šestý ročník hudební akce SHOW se uskuteční 23. dubna. Areál strahovských kolejí se rozezní v rytmech písní studentských kapel jako When It Rains, Deratizéři, Isua a další. Vrcholem celého středečního odpoledne bude vystoupení headlinera, kterým je pro letošní rok Totální nasazení. Kromě hudební produkce na čtyřech pódiích, se můžete těšit na tradiční doprovodný program.

O zábavu se jako obvykle postarají populární Zápasy v bahně nebo každoroční souboj o nejsilnějšího muže Strahova – Silicon Hill Strongest Man. Celou akci budou zpříjemňovat také kluci a holky z Hopsej.cz, Redbull nám přiveze Bumperbally a herní klub STOH nabídne volné venkovní hraní.

Chtěl bys zažít tohle všechno i z té druhé strany – tedy z té pořadatelské? Tak neváhej a ozvi se nám na mail show@siliconhill.cz! Stále ještě hledáme schopné lidi, kteří by nám za nějaké to jídlo a pití přišli pomoct!

Strahovská SHOW startuje 23. dubna v 15:00. Podrobný program a více informací najdete na show.siliconhill.cz.

Pivo bude za kouzelných studentských 20,- a vstup zadarmo. Tak doražte!

Pozor: Přeparkujte si auta

Doporučujeme všem automobilistům, aby si v den konání SHOW (23. dubna) přeparkovali svá auta. Předejte tak možnému znehodnocení auta některým z pivovracečů.

Projekty a akademie

AVC

AVC

Zdraví Vás AVC.

Venku nám konečně pořádně vysvitlo sluníčko a začala nám sezóna Párty-Gril ;), ale hlavně všichni se už určitě, stejně jako my, těšíte na Strahov pod nebem na SHOW (středa 23. 4. 2014). Provětráme snad všechnu naši techniku - zvuk a světýlka můžete potkat na druhé stage na Desítce, a kdyby jste se náhodou nemohli osobně zúčastnit, tak pro Vás připravujeme živý stream na stránky SHOW.

Jenomže to je až příští týden ;), takže Vás ještě zveme ve středu 16. 4. 2014 na představení slavného muzikálu Jesus Christ Superstar v podání studentů pražského Arcibiskupského gymnázia, kam se teď chystáme.

Tak nezapomeňte přijít ve středu nebo ve středu, těšíme se na Vás.

Výtvarka

Výtvarný kroužek

Pomalu, ale jistě, se blíží léto. Tak se na to pojďme ve výtvarce řádně připravit. V květnu nás čeká výroba šperků a super letních tašek. Více na http://wiki.siliconhill.cz/Výtvarný_kroužek.

Mimo radostné tvoření se obracím na milovníky umění a dekorativních technik s velkou prosbou... Nastal čas, kdy pomalu, ale jistě projekt opustím a tak bych ráda našla za sebe vhodnou náhradu. Nenajde se mezi vámi někdo takový? Pokud ano, tak mne můžeš kontaktovat na mailu vytvarka@siliconhill.cz nebo se stavit v pondělí.

Ať žije tvorba!

Hudebny

Ve čtvrtek 17. 4. se v hospodě na bloku 10 koná od 20:00 Jam session Hudeben SH. Přijďte ukázat svůj um na libovolný hudební nástroj a zajamujte si s ostatními strahováky nebo přijďte jen naladit poslechový aparát týden před SHOW. Každý hudebník, který zahraje, má nárok na občerstvení ;)

Celý večer započne krátký koncert dvou strahovských kapel, rozličných žánrů.

K dispozici bude bicí souprava, kytarové a basové kombo -> paličky, kytary a jiné s sebou.

Grilovací centrum

Grilovací centrum

Chceš uspořádat oslavu narozenin, zapít úspěšný zápočet, zkoušku či se jen sejít s přáteli? Po zimní přestávce se opět otevřely brány Gril Centra, jehož prostory rádi půjčíme každému členovi klubu. Nevíš co GC je, kde se nachází a jaké tam máš možnosti? Na všechny otázky najdeš odpověď společně s dalšími informacemi na klubové wiki.

Těšíme se na vaší návštěvu!
Správci GC

Hledá se

SH JOBS - najdi místo v klubu, práci nebo doučování

Rozjeli jsme nový web zaměřený na práci v klubu i mimo něj, brigády a další vyžití. Pomůže Ti najít místo v klubu, sehnat práci, doučování i pomocníka na malování pokoje.

Sháníš zkušenosti, hledáš práci, brigádu, jiné aktivní vyžití nebo pomoc? Navštiv náš nový web Silicon Hill Jobs cílený přímo na Tebe! Na speciálním webu jobs.sh.cvut.cz můžeš najít zajímavou práci v oboru. Sbíráme nabídky od současných i bývalých členů klubu i externích partnerů. Stejně tak i Ty můžeš přidávat nabídky práce.

Kromě toho na stránkách najdeš volné pozice v klubu Silicon Hill. Jestli chceš pomoci rozvoji klubu, zvedat úroveň života na Strahově, nebo se zkrátka jen něco přiučit, snadno zjistíš, která sekce po Tobě právě teď prahne nejvíc. Tím se ale nenech omezovat - klub Tě uvítá kdekoli.

Třetí okruh informací, které z webu můžeš vytěžit, se týká studentské výpomoci. Přidávej a hledej nabídky i poptávky pomoci v rámci Strahova. Můžeš zkusit sehnat stěhováka, odvoz, pomocníka při malování pokoje, nebo třeba nabídnout doučování.

Sleduj jobs.sh.cvut.cz, sháněj a poptávej nebo hledej nabídku přímo pro Tebe.

Online verzi najdete na http://pr.siliconhill.cz/mailinfo/duben2014

Sekce PR, klub Silicon Hill