Pokud máte problémy se zobrazením, klikněte zde.
Silicon HillSilicon Hill na Facebooku   
Mailinfo květen 2012 | Pravidelné informace pro členy klubu Silicon Hill

Milý člene klubu Silicon Hill,

prázdniny se kvapem blíží a tak má každý z nás mnoho práce s doháněním zápočtů a učením se na nadcházející zkoušky. Blokové hry již skončily, a vy tak máte více času na učení. To ovšem neznamená, že nás nečekají další akce. O tom, co se děje a bude dít, se dozvíš v novém mailinfu.

Hot News

VELKÁ GRAFICKÁ SOUTĚŽ

Jste kreativní? Máte dobré nápady? Pokud ano, je tu pro vás soutěž. Vaším úkolem je vymyslet originální grafický návrh webových stránek klubu Silicon Hill. A hlavní výhra? Vítěz získá rovných 8.000,- Kč. Více informací (podmínky, zadání a pravidla) naleznete v zadání.

Timelapse z letošní SHOW

25. 4. proběhla SHOW. Máme tu pro tebe timelapse: http://youtu.be/5bdp7tdDako.

Bylo & Bude

Bude Upgade sítě

V nadcházejícím měsíci proběhne na všech blocích na 4. a 5. patrech upgrade na 1G access switche.

Blokové hry

Blokové hry ukončeny! Vyhlášení výsledků proběhlo 15.5.2012 na závěrečné párty blokový her. A kdo se umístil na prvním místě? Vítězem pro letní semestr se stal blok číslo 5. Gratulujeme. Kompletní žebříček si můžete prohlédnout na wiki

Bylo 2.5. Skákání v pytli

Bylo 9.5. Kartáček

Bylo 15. 5. Závěrečná párty blokových her

Soutěž se strahováčkem

Strahováček

Letní semestr se blíží ke konci a máme tu předposlední kolo soutěže se Strahováčkem. Uhodneš, kde se nechal vyfotit? Svou odpověď nám pošli do 10. 6. 2012.

O výsledcích aprílového kola si můžeš přečíst ve vyhlášení.

Projekty a akademie

AVC

Nejen nahrávací studio, ale i živý zvuk, to je AVC.SH. Určitě jste všichni byli na SHOW, která se skvěle vyvedla. Také jsme přiložili ruku k dílu a postarali se o zvuk na stage v baru na desítce. Kluci od videa se pak postarali o stream celé akce do světa.

Jen dva týdny poté a 9. května na desítce proběhla další akce s naším zvukem, tentorkát IAESTE Underground Fest.

Chystáme pro všechny interaktivní workshopy o produkci zvuku, práci s technikou a vůbec o všem, co děláme. Tak se přijďte podívat na další akce, ať už jako diváci nebo zájemci o práci se zvukem.

MacGyver - bastlíři SH

Začalo nám zkouškové období a to znamená jediné – bastlírna přechází do režimu „na požádání“ a neplatí tedy pravidelné otvírací hodiny. Pokud chcete využít služeb bastlírny je třeba si předem návštěvu domluvit pomocí e-mailu. Režim na požádání bude platit od 21. května do začátku zimního semestru 2011/12, tedy 17. září.

Děkujeme za pochopení

Taneční

Přijďte si zatančit i na Strahově!! Letní semestr sice končí, ale v zimním semestru 2012 budou otevřeny kurzy nové! Veškeré info naleznete na wiki. Těšíme se na Vás!

Hledáme: Pokud někoho tancování opravdu baví a měl by pocit, že své umění chce předat dál, nechť se mi ozve.

Hudebny

Od 14.5. je zavřena hudebna bloku 9.

A co jinde v SU

Klub STOlních Her

Zdravíme přátele stolních her.

Víme, že všichni máte spoustu práce se zkouškami, ale určitě víte, že se i v tomto období můžete přijít odreagovat do našeho klubu.

Otevřeno máme každou středu od 19:00 do 23:00.

Přijďte si zahrát, rádi vás uvidíme.
Váš tým Stoh.

Hledá se

Máš chuť pomoci s některou činností klubu? Chceš získat zkušenosti, které budeš moci využít v budoucnu? Podívej se na seznam volných funkcí a vyber si, co by tě bavilo dělat. Pokud se nemůžeš rozhodnout, napiš hr@siliconhill.cz. Neváhej a pomoz nám zlepšit klub.

Info z bloků

Všichni bydlíme na křemíkovém kopečku, ale přesto má každý blok speciální informace pro své obyvatele přímo od zvoleného zástupce...

Blok 2Skupina bloku 2  FB

Ahoj obyvatelé bloku 2,

semestr se blíží konci a zkouškové klepe na dveře - ten kdo dělal průběžně, teď bude mít co dělat s přípravou na předtermíny a ten kdo nedělal, tak nebude pár dní spát a bude dodělávat všechno najednou, však to všichni známe ;)

Pro ty kteří si toho nevšimli na blokovém fb : Dávejme si pozor na mikrovlnky které ještě fungují, byly prý na blok pořízeny nedávno a tak se dlouho žádných nových nedočkáme.

Všem přeju úspěšné zvládnutí seminárek, zápočtů a zkoušek,

Pavel Šumera (Šumák)

Blok 3Skupina bloku 3  FB

Zástupce bloku nedodal informace.

Blok 4Skupina bloku 4  FB

Ahoj,
na bloku 4 nemáme nic nového :)

Blok 5Skupina bloku 5  FB

Hi FIVE

Měsíční vydání Pětníku je opět zde. Jako vždy, dnes poprvé, jsme se z tajných zdrojů dozvěděli, že následující období bude magické, a proto jsme se rozhodli držet se v jeho stínu. Hanry Plotr hlásí v nejbližších dnech čáry temné magie. Jakožto zkušení mágové budete nuceni používat u nadcházejících zkoušek kouzla, a proto jsme si s Hermehlínou dovolili pár užitečných kouzel ke zkouškám zveřejnit.

Pokud vstanete levou nohou a zjistíte, že veřejná doprava Vám nedovolí dorazit na zkoušku včas, není nic lehčího než vyjít na chodbu a zařvat: Accio koště. Takovou rychlost, jakou vypálíte, jste v životě neviděli. Když už dorazíte na zkoušku a bude zavřeno, tak si otevřete: Bombarda. Při zkoušce bude dobré neviditelně podvádět, tedy použít Zastírací kouzlo. Abyste se u té zkoušky neunudili, tak si můžete udělat trochu srandu z lidí, co Vás kontrolují abyste neopisovali a to jednoduše tak, že jim vytvoříte neviditelnou překážku a oni se přes ní rozplácnou: Klopýtací kletba či Mobilicorpus.

No po úspěšné zkoušce písemné za plný počet se může stát, že po Vás budou chtít ústní. Pokud na tuto zradu dojde, nebojte se, stačí zašeptat: Klihando a bude klid.

Jakožto úspěšní absolventi zkoušky už chybí jen balónky: Inflatus (Toto kouzlo se nedoporučuje směrovat na osoby. Jeho vedlejší účinky jsou smrtelné.)

Za měsíc nashledanou PS

Blok 6Skupina bloku 6  FB

Zástupce bloku nedodal informace.

Blok 7Skupina bloku 7  FB

Zástupce bloku nedodal informace.

Blok 8Skupina bloku 8  FB

Zástupce bloku nedodal informace.

Blok 9Skupina bloku 9  FB

Čau devítko!

Jak jste si už asi všimli, v posilovně je teď nová váha. Pro použití ji krátce jednou nohou sešlápněte, počkejte na zkalibrování a poté si na ní teprve stoupněte. Další novinkou v posilovně je boxovací pytel. Tak mu pořádně namlaťte, zaslouží si to. Kdyby to snad vypadalo, že se hodlá ze stropu urvat, neprodleně to nahlašte správci posilovny nebo na vrátnici! Drží „jenom“ na dvou šroubech, což by ale mělo stačit (jeden šroub udrží 100kg člověka, pytel má 50kg). A nezapomínejte v posilovně zavřít okna a uklidit při odchodu!

Rezervace ubytování na další rok už běží, tak na to nezapomeňte! Smíšené dvojice a studenti jiných VŠ než ČVUT provádí rezervaci osobně u hospodářky, ostatní online - návod najdete na nástěnce u dveří.

Poslední informace od mé osoby: počátkem června bude otevřená kufrárna, kam si budete moci uložit některé věci přes prázdniny, kdy tu nebudete ubytovaní. Další detaily budou včas zveřejněny na newsech, facebooku a nástěnkách.

Hodně úspěchů ve zkouškovém vám přeje zástupce bloku,
M. Souček

Blok 10Skupina bloku 10  FB

Zástupce bloku nedodal informace.

Blok 11Skupina bloku 11  FB

Zástupce bloku nedodal informace.

Víte, že jako člen SH máte nárok na tyto slevy? Více o tom si můžete přečíst na wiki.

Online verzi najdete na http://pr.siliconhill.cz/mailinfo/kveten2012

Sekce PR, klub Silicon Hill