Pokud máte problémy se zobrazením, klikněte zde.
Silicon HillSilicon Hill na Facebooku   
Mailinfo květen 2015 | Pravidelné informace pro členy klubu Silicon Hill

Milý člene klubu Silicon Hill,

přinášíme Ti májové mailinfo!

Bude

Bude 15. května Otevřená Wokna

Owce

První ročník jednodenní konference Otevřená Wokna je tady! Přijďte se podívat, jak budou MS technologie dopodrobna rozebrány a porovnány s konkurencí.

Že to nic není? Jste zastánci open source řešení, nebo jen používáte jiný operační systém? Nevadí! Přijďte se podívat, jak se rozběhne Linuxový systém pod Windows, nebo jak se programují multiplatformní hry.

Těšit se můžete také na hromadu workshopů, kde si vše budete moci rovnou vyzkoušet.

FB Událost Otevřená Wokna na FB

Bude 6. června CryptoFest

CryptoFest

CryptoFest je jednodenní přednáškový seminář zaměřený na technologie i teorii zabezpečení dat. Akce je určená zvědavým lidem, kteří se nebojí technologií a chtějí se dozvědět jak bezpečně šifrovat a chránit své soukromí.

FB Událost CryptoFest na FB

Bude 7. června RetroFest

RetroFest

RetroFest 2015 je jednodenní akce, která se zaměřuje na historii hardwaru a softwaru všeho druhu. Jako doprovodný program je i samotné zprovoznění historických kousků.

FB Událost RetroFest na FB

Letní party a blokové hry

Přijďte podpořit svůj blok a nabrat síly na zkouškové před blok 8, 13. května 18:30 - 22:00. K občerstvení budou k dispozici selátka, pivo a Kofola.

FB Událost Letní party a blokové hry na FB

Soutěž se Strahováčkem

Víš kde je? Princip hry je jednoduchý, kdo uhádne, kde se přesně Strahováček na fotografii nachází, bude přidán do seznamu. Losem se následně určí tři výherci, kteří dostanou tašku s propagačními předměty Silicon Hill.

Uhádneš, kde se Strahováček nachází?

Hledá se

Silicon Hill Aviation Society

Zajímá Tě letectví? Programuješ nebo navrhuješ hardware a hledáš nápady k realizaci? Pokud alespoň s jedním souhlasíš, jsi to možná právě Ty, koho hledám do nově vznikajícího projektu Silicon Hill Aviation Society.

Cílem projektu je provádění návrhu a realizace systémů/aplikací, analýz z reálných dat a dalších činností týkajících se letectví. Pokud Tě myšlenka projektu zaujala, mrkni na wiki, případně mě kontaktuj na mailu aviation@sh.cvut.cz.

Projekty

MacGyver - bastlíři SH

MacGyver

Správci bastlírny Adam a Vojta v posledním dubnovém SUTu povídali o Wi-Fi modulech ESP8266. Pokud jste SUT nestihli nebo se chcete podívat na podrobnosti, tak materiály včetně videozáznamu najdete na bastlířské wiki.

Online verzi najdete na http://pr.siliconhill.cz/mailinfo/kveten2015

Sekce PR, klub Silicon Hill