Pokud máte problémy s obrázky, klikněte zde.
Silicon HillSilicon Hill na Facebooku
Mailinfo leden 2010 | Pravidelné informace pro členy klubu Silicon Hill

Milý člene klubu Silicon Hill!

Už máš na Strahově postaveného sněhuláka? Pokud ano, vyfoť se s ním, pošli nám ho do redakce!

Zkouškové období je v plném proudu a my přinášíme snad již tradiční mailinfo, tentokrát lednové.

HOT NEWS

Nová certifikační autorita

Silicon Hill přechází na novou certifikační autoritu. Pokud používáte wifi, může to pro Vás znamenat změnu nastavení. Více informací v článku Nová certifikační autorita.

Změna výše členských příspěvků!

Od 1.1.2010 se mění výše členských příspěvků! Základní členství 200 Kč, síťové zůstává na 800 Kč, sportovní 1000 Kč a členství typu ALL (sport + síť) bude 1600 Kč.

Změny v MHD - zruší nám 143?

MHD v Praze čekají od 7. března 2010 změny. Dotkne se to i linky 143?

Autodesk Academia hledá nové lektory

Autodesk Academia hledá nové lektory - studenty, kterým bychom pomohli získat certifikát ATC (Autorized Training Centre) na lektorské úrovni a poté by vyučovali tyto programy u nás v akademii zde na Strahově. Jedná se o produkty: Autodesk 3ds MAX, REVIT, Autodesk Civil 3D, Autodesk Maya a XSI. Máš-li zájem, piš na autodesk@siliconhill.cz

Hledá se...

Klub Silicon Hill hledá zapisovatele/zapisovatelku pro schůze představenstva. Pokud umíš psát všemi deseti, ozvi se nám na hr@siliconhill.cz.

Bylo & Bude

Bude Installfest 2010

Právě je v přípravě Installfest 2010, který se bude konat 6. - 7. března 2010, více se dozvíš v příštím mailinfu.

Bylo Novoročním bowlingu SÚZ a SU ČVUT

Na Novoročním bowlingu SÚZ a SU ČVUT byl klub Silicon Hill reprezentován teamem představenstva, který obsadil čtvrté místo. O pouhý bod za nimi skončil team centrály. Gratulujeme a doufáme, že příští rok se dostaneme na medailové příčky!

Anketa

Výsledky prosincové ankety - Jak se Ti líbí mailinfo.

V prosinci měli naši čtenáři možnost vyjádřit se k mailifu. Děkujeme všem, kteří hlasovali a především těm, kteří nám zaslali své připomínky. Můžete si přečíst Výsledky ankety a vyjádření PR redakce.

Interview

Rozhovor s Jiřím Chaloupkou, vedoucím síťové sekce klubu

Ačkoli se aktivity klubu rozkvetly do spousty projektů, pro mnohé členy je Silicon Hill synonym pro připojení k internetu. Přečti si rozhovor se síťovým manažerem klubu.

Soutěž

Strahováček - leden 2010

Pokračujeme v soutěži se Strahováčkem! Tvým úkolem bude toto místo poznat (podmínky soutěže a výhry).

Poznáš, kde se ukryl tentokrát?


Už víš, kdo vyhrál v prosincovém kole?

Projekty

Klub Silicon Hill uzavřel dohodu se společností Actvive24. Každý člen klubu má 15% slevu na domény všech koncovek, které Active24 nabízí a 30% slevu na veškeré housingové služby. Podmínkou je mít vyplněný SH e-mail (tj. s koncovkou *@sh.cvut.cz) jako kontaktní.

Autodesk academia

Na konci ledna 2010 bude zpřístupněno přihlašování do letních kurzů Autodesk academia SH.

Hudebny

O zkouškovém období je výjimečně povoleno hrát v hudebnách, ale v případě, ze kdokoliv přijde do hudebny, že ho hudba či jakékoliv zvuky z hudebny ruší, musí uživatel hudebny okamžitě přestat hrát.

MacGyver - bastlíři SH

Máme nový demoboard. Je jím Spartan3AN Starter Kit, který nabízí nejen výkonné programovatelné pole Spartan3AN, ale i velké množství periferií. Přijďte se seznámit s technologií FPGA, návrhem logických obvodů nebo si jen pohrát a zopakovat si základy digitální techniky.

Info z bloků

Na kopci jsme všichni součástí studentské komunity, přesto si každý blok žije svým vlastním životem. Zajímá Tě, jaké konkrétní novinky jsou na tom Tvém? Koukni se…

Blok 2

Zástupce bloku přeje všem mnoho štěstí při zkouškách.

Blok 3

Nic nového.

Blok 4

Nic nového.

Blok 5

Obyvatelům bloku nakoupil Ježíšek ze sedmikorunového fondu žehličku, velkou a malou sadu nářadí. Veškeré informace jsou uvedeny na newsech ve skupině info.blok05.

Blok 6

Byly zakoupeny vrtáky do betonu a dřeva (6, 8, 10 mm), takže pokud kutíte, neváhejte je vyzkoušet! * Zástupce bloku přeje všem hodně štěstí ve zkouškovém období.

Blok 7

Nic nového.

Blok 8

Do blokové posilovny bude pořízen nový boxovací pytel a také nová mikrovlnka do kuchyňky ve sklepě. * Bude provedena revize majetku SU a SUZ ve společenských místnostech.

Blok 9

Nic nového.

Blok 10

Nic nového.

Blok 11

Nic nového.

Hlávkova kolej

Hlávkova kolej byla oddělena od klubu Silicon Hill. V současné době je připravováno pouze převzetí majetku klubu.

Pokud Ti něco v klubu Silicon Hill chybí nebo se chceš zapojit do aktivního dění na kolejích, můžeš se ozvat HR managerovi (hr@siliconhill.cz).

O veškerých klíčových záležitostech klubu rozhoduje představenstvo. Pokud Tě zajímá víc, můžeš si přečíst neschválené zápisy ze zasedání představenstva.
Zápisy ze schůzí představenstva klubu je možné odebírat i pomocí RSS kanálu.

Online verzi najdete na http://pr.siliconhill.cz/mailinfo/leden2010

Sekce PR, klub Silicon Hill