Pokud máte problémy se zobrazením, klikněte zde.
Silicon HillSilicon Hill na Facebooku   
Mailinfo leden 2012 | Pravidelné informace pro členy klubu Silicon Hill

Milý člene klubu Silicon Hill,

vítáme tě po Novém roce opět na Strahově. Nejprve bychom ti rádi popřáli hodně štěstí ve zkouškovém období, které je již v plném běhu a dále ti, stejně jako každý měsíc, přinášíme nejnovější informace ze Strahova.

Hot News

Byl zvolen nový předseda klubu

Dne 16. ledna byl zvolen nový předseda klubu Silicon Hill. Stal se jím Bronislav Robenek.

Bylo & Bude

Bude 25. ledna Přednáška na téma: Základy investování na kapitálovém trhu

Bude 3. a 4. března InstallFest

Pomalu se blíží další ročník strahovské konference o open-source technologiích InstallFest. Letošní téma bude Programování a Hardware. Přijďte 3. a 4. března do Školícího centra SH a poslechněte si skvělé přednášky na toto téma. Více na www.installfest.cz.

Soutěž se strahováčkem

Strahováček

Je tu nový rok a zkouškové v plném proudu. Na chvíli si odpočiňte od učení a zkuste poznat, kde se nechal Strahováček vyfotit :) Svou odpověď nám pošli do 5. února

O výsledcích prosincového kola si můžeš přečíst ve vyhlášení.

Stále platí nabídka - Máš v plánu někam vycestovat a vzít Strahováčka s sebou? Napiš na strahovacek@siliconhill.cz a domluv si jeho zapůjčení. Každá fotografie originálního místa se Strahováčkem bude odměněna tričkem Silicon Hill (originální místo = místo, kde Strahováček ještě nebyl).

Projekty

MacGyver - bastlíři SH

Od 2. 1. 2012 do konce zkouškového přechází bastlírna do režimu na požádání. Pokud budete chtít využít bastlírnu pište na macgyver@siliconhill.cz.

A co jinde v SU

AVC ČVUT

S novým rokem dochází v AVC k velkým změnám. Naši kolegové z video sekce přesídlili ze studia na bloku 1 do Dejvické budovy A (Thákurova 7), kde připravují nové prostory pro tvorbu a práci s videem. Další novinkou, která se chystá, je úplně nový web obou sekcí. Připravte se na dávku nových písniček, které uveřejníme jako dárek novým stránkám.

Pokud by Vás zajímala naše tvorba a chtěli se k nám přidat, neváhejte a pište. Můžete využít adres info@avc-cvut.cz, případně info.audio@avc-cvut.cz, pokud byste chtěli napsat jen něco audio sekci.

Klub STOlních Her

Ahoj příznivci stolních her, i v tomto měsíci se na vás budeme těšit každou středu od 19:00 v naší klubovně na bloku 6.

Hledá se

Chceš se ve svém volném čase naučit něco nového? Přidej se do týmu aktivních členů klubu Silicon Hill a vyber si, s čím můžeš pomoci.

Chceš být redaktor?

Sekce PR hledá do svých řad dalšího redaktora! Chceš se podílet na tvorbě reportáží a nebo flaSHových zpráv? Ozvi se nám na hr@siliconhill.cz

Zajímáš se o web nebo sítě?

Webaři a síťaři mezi sebe hledají nové tváře! Chceš se podílet na správě sítě či některého z webů, které jsou na Strahově? Máš chuť naučit se novým věcem? Pak hledáme právě tebe! Kontaktuj nás na hr@siliconhill.cz

Info z bloků

Všichni bydlíme na křemíkovém kopečku, ale přesto má každý blok speciální informace pro své obyvatele přímo od zvoleného zástupce...

Blok 2Skupina bloku 2  FB

Ahoj obyvatelé bloku 2,

zkouškové je v plném proudu, všechno snad z naší strany funguje jak má, takže vás nebudu zbytečně zatěžovat dalšími informacemi a přeji hodně štěstí při zkouškách. Možná jen když už nějakou zkoušku uděláte, tak při oslavách myslete i na svoje spolubydlící, které byste mohli rušit při učení :) Jinak pro aktuální info sledujte blokovou wiki a FB.

Petr Hovorka

Blok 3Skupina bloku 3  FB

Vážení přátelé,

Rád bych Vás přivítal v novém, byť jen kalendářním roce. A co nám tento posun v časoprostoru přinese? Plány máme smělé a abychom se nad nimi mohli zamyslet v co největším počtu, pojďme se sejít, řekněme první středu nového semestru (15. 2. 2012) v prostorách v jedné z našich pěkných studoven a udělat si malé nahlédnutí do nadcházejících týdnů. Sebou si nezapomeňte přibalit návrhy, co bychom si přáli změnit na bloku, co je kde třeba opravit a co více můžeme udělat ke zpříjemnění té naší krásné lehkosti bytí. Tedy abych sám podpořil trochu skupinový brainstorming, zavazuji se, do té to doby sepsat několik mých koncepčních návrhů a v osudný den, se do mě můžete pustit ;). Datum a místo této "Vize v Pise" ( blok se nám stejně časem nahne, ať už pod tíhou vlastní, či Vašich myšlenek :) ) bude včas upřesněno.

Rád bych taktéž poděkoval Všem, jež se aktivně podíleli v roce minulém na blokovém dění a bude mi nesmírným potěšením, povede-li se nám takto nastavenou laťku udržet i nadále. Závěrem bych Vám rád popřál úspěšné zkouškové.

Mějte se fanfárově.
Jsem s pozdravem,
Honza.

Blok 4Skupina bloku 4  FB

Zdravím všechny obyvatele bloku 4.

Na bloku se toho za minulý měsíc příliš nezměnilo. Kdo pravidelně navštěvuje posilovnu, tak si určitě všiml, že od převzetí novými správci ožila. Minimálně plakát Arnolda je dosti motivující k lepším výkonům. Počítače ve studovně už někdo stačil přenastavit, takže budou zase chvilku mimo provoz.

Blok 5Skupina bloku 5  FB

Nic nového.

Blok 6Skupina bloku 6  FB

Ahoj,

gratuluji všem obyvatelům bloku, co se zúčastnili blokových her. Nakonec jsme získali 3. místo! =)

Dále bych vás poprosila, pokud narazíte na závadu na bloku (např. protočený kohoutek, nefunkční plotýnka atd.), tak aby jsme zašli na vrátnici a nechali ji tam zapsat do knihy závad. Když o závadě opravář neví, tak jí jen těžko opraví.

A poslední věc. Komu jsem nestihla popřát osobně, tak přeji ještě dodatečně šťastný Nový rok.

S přáním úspěšného zkouškového období,
Kathy

Blok 7Skupina bloku 7  FB

Nic nového.

Blok 8Skupina bloku 8  FB

Nic nového.

Blok 9Skupina bloku 9  FB

Nic nového.

Blok 10Skupina bloku 10  FB

Nic nového.

Blok 11Skupina bloku 11  FB

Nic nového.

Online verzi najdete na http://pr.siliconhill.cz/mailinfo/leden2012

Sekce PR, klub Silicon Hill