Pokud máte problémy se zobrazením, klikněte zde.
Silicon HillSilicon Hill na Facebooku   
Mailinfo leden 2013 | Pravidelné informace pro členy klubu Silicon Hill

Milý člene klubu,
Rádi bychom ti popřáli hodně štěstí ve zkouškovém období, které je již v plném běhu a stejně jako každý měsíc přinášíme nejnovější informace ze Strahova.

Hot News

Změna SSID strahovské Wi-Fi

V dohledné době dojde ke změně názvu strahovské Wi-Fi sítě ze současného „SH“ na jasnější „SiliconHill“.

Bylo & Bude

Bude Doplňovací volby

Vzhledem k tomu, že se k volbám do představenstva nepřihlásil žádný kandidát z bloku 3, budou v nejbližší době vyhlášeny doplňovací volby. Pokud se ani na tento termín nepřihlásí žádný kandidát, dojde na daném bloku k omezení a případnému zastavení klubových aktivit, včetně přístupu k počítačové síti.

Bude 8. až 10. února Víkendovka serverové skupinky

O víkendu 8. až 10. února může docházek ke krátkodobým výpadkům počítačové sítě.

Bude 2. a 3. března InstallFest

Právě teď můžete hlasovat o programu letošního ročníku!

Letošní ročník proběhne jako tradičně na Strahově a bude se konat ve dnech 2. až 3. března. Více informací o této akci pořádané aktivními členy Sillicon Hillu naleznete na installfest.cz.

Bude 24. dubna SHOW 2013

Již během února bude moci přihlásit svou kapelu na Silcon Hill Open Wednesday! Pro letošek byla vybrána středa 24. dubna 2013. Pokud nehrajete v žádné kapele, nezoufejte a přijďte podpořit své kamarády jako publikum ;) Sledujte show.siliconhill.cz a dozvíte se víc.

Projekty a akademie

AVC.SH

Zdraví vás AVC.SH. Konec světa jsme úspěšně přečkali, Vánoce přežili beze ztrát, Silvestr se na nás nepodepsal. To vše především díky důkladné přípravě v podobě Vánočního večírku Studentské unie v Sacre Coeur.

Pro nejbližší období plánujeme především odpočinek, splnění zkoušek a až se probereme ze zimního spánku, zase o sobě dáme vědět :)

Úspěšné zkouškové období Vám přeje tým AVC.SH

MacGyver - bastlíři SH

Až do začátku letního semestru bude bastlírna dostupná pouze na požádání (v případě zájmu: macgyver@siliconhill.cz).

Taneční

Chceš-li se zdokonalit ve společenských tancích nebo se naučit základní kroky, přidej se k nám v letním semestru – otevíráme další kurzy! Sleduj naše stránky a v případě dotazů nás kontaktuj na tanecni@siliconhill.cz.

Pokud máš chuť předat své taneční dovednosti ostatním a naučit se tak pracovat s lidmi, neváhej a přihlas se jako lektor/ka.

Strahovská liga ve stolním tenise

Od 1. 1. 2013 do 15. 2. 2013 probíhá registrace do nového ročníku LS 2012/13, který zahájíme prvními zápasy počátkem nového semestru. Neváhejte, pojďte si zasoutěžit a třeba i něco vyhrát.

Hledá se

Zajímáš se o Linux, servery. linux servery, virtuální servery nebo hardware servery? Stačí se přihlásit do konference technické sekce.

Klub Silicon Hill hledá nové aktivní lidi na tyto pozice: správce grillcentra, vedoucí školicího centra, manažer pro vzdělávání, organizátor blokových her. Pokud máš zájem rozvíjet své dovednosti, naučit se zajímavým věcem, poznat nové lidi či máš jen nápad, jak něco dělat lépe, tak se neváhej ozvat na hr@lists.sh.cvut.cz.

Info z bloků

Všichni bydlíme na křemíkovém kopečku, ale přesto má každý blok speciální informace pro své obyvatele přímo od zvoleného zástupce.

Blok 2Skupina bloku 2  FB

Tak vás milí obyvatelé bloku 2 vítám v novém roce a přeju vám do něj všechno nej!

Máme u nás nyní nově zavedeného správce studovny, takže se snad už nebude stávat, že by studovna byla bez židlí a stolů. Nechť je studiachtivým lidem dobře k užitku.

Zároveň by v blízké budoucnosti měla společenská místnost prodělat menší obnovu. Už jsou pořízeny nové šipky, tága a snad bude brzy i vymalováno! Snažme se k vybavení společenky chovat pěkně, ať nám dlouho poslouží!

Taky bych chtěl poděkovat všem za úspěch našeho bloku na blokových hrách! Jsem zvědavý, jestli naše 1. místo obhájíme i v letním semestru!

Vyhrňme si rukávy a dejme všechny zkoušky, ať si užijeme pak i chvíli volna, než začne ten mumraj znova dokola ;) Prostě, mějte se fajn!

Šumák

Blok 4Skupina bloku 4  FB

Všem obyvatelům čtyřky přejeme mnoho štěstí a úspěchů v roce 2013. A ať Vám dobře dopadne zkouškové :-)

Přes Vánoce se toho moc nového nestalo, ale něco pro Vás přeci jen máme. Rozšířili jsme nářadí o aku šroubovák, svěrky a různé sady šroubováků.

Blok 8Skupina bloku 8  FB

Ahoj osmičko!

Máme tu pro Vás hned dvě zprávy. Za prvé, náš blok má od ledna nového zástupce. Tomáš Srna odešel do výslužby a Vám se ve volbách povedlo adoptovat si Rysa. K vidění je ve výběhu číslo 209.

A za druhé, rekonstrukce posilovny dospěla ke zdárnému konci. Během letního semestru ještě přibude na podlahu koberec. ;) Dalším projektem bude rekonstrukce (lépe řečeno zmrtvýchvstání) studovny. Těšte se!

Ave
Rysátko

Online verzi najdete na http://pr.siliconhill.cz/mailinfo/leden2013

Sekce PR, klub Silicon Hill