Pokud máte problémy se zobrazením, klikněte zde.
Silicon HillSilicon Hill na Facebooku   
Mailinfo listopad 2011 | Pravidelné informace pro členy klubu Silicon Hill

Milý člene klubu Silicon Hill,

přečti si v listopadových dnech novinky ze Strahovského kopce...

Hot News

Volby

Aktuálně probíhají volby do představenstva klubu Silicon Hill a do dozorčí rady. Vyber si správné kandidáty a dej jim svůj hlas!

Hledá se nový předseda klubu!

Současný předseda klubu, Radim Roška, oznámil na začátku semestru, že k 24.12. 2011 položí svou funkci. Novým předsedou můžeš být i Ty! Pokud Tě tato výzva zajímá, přečti si více...

Zajímáš se o web nebo sítě?

Webaři a síťaři mezi sebe hledají nové tváře! Chceš se podílet na správě sítě či některého z webů, které jsou na strahově? Máš chuť naučit se novým věcem? Pak hledáme právě tebe! Kontaktuj nás na hr@siliconhill.cz.

Chceš být redaktor?

Sekce PR hledá do svých řad redaktory! Chceš se podílet na tvorbě reportáží a nebo flaSHových zpráv? Ozvi se nám na hr@siliconhill.cz

Bylo & Bude

Bude 23.11. Silicon Hill party na Hvězdě

Přijď se bavit!

Bude 3.12. Souboj univerzit

Utvoř team a reprezentuj svou fakultu ve volejbale!

Bude 7.12. Vánoční party Studentské unie

Bylo 9.11. Meziuniverzitní hokejová bitva

Blokové hry

Bude 5.12. Mikulášský turnaj ve stolním fotbálku

Bylo 20.10. Benchpressová trojka

Bylo 23.10. Drakiáda

Bylo 25.10. Plechovky

Bylo 2.11. Kradení blokových vlajek

Bylo 10.11. Strahováčkova archa

Soutěž se strahováčkem

Strahováček

Tento měsíc je Strahováček zpět v Praze. Uhodneš kde?

Známe výherce říjnového kola! Najdeš se mezi nimi?

Máš v plánu někam v blízké době vycestovat? Vezmi Strahováčka s sebou. Na strahovacek@siliconhill.cz si můžeš domluvit jeho zapůjčení. Každá fotografie se Strahováčkem bude odměněna tričkem Silicon Hill!

Projekty

Výtvarný kroužek

Výtvarný kroužek je všem zájemcům stále otevřeným, neváhej a přijď si barvami rozjasnit sychravý podzim!

Taneční

Taneční na Strahově jsou v plném proudu, kdo zaváhal s přihlášením... nezoufejte - taneční budou pokračovat i v letním semestru. Veškeré info naleznete na wiki. Těšíme se na Vás!

A co jinde v SU

AVC ČVUT

Máme za sebou jednu z největších akcí roku a to Týden vědy a techniky, která se letos odehrávala v nádherných prostorách Akademie věd České republiky, kde jsme zajišťovali přímý přenos přednášek. Nejakčnější den jsme ale zažili na hokejové bitvě, kde jsme si vyzkoušeli natáčení trochu dynamičtějších záběrů. Finálové zápasy se budou konat v březnu příštího roku, tak neváhejte a přijďte podpořit tým hokejistů ČVUT!

Pokud se k nám chceš přidat, tak se ukaž na naší pravidelné schůzi každé úterý od 20:00 na bloku 1 ve druhém patře (uvidíš plakát na dveřích). Pokud tě zajímá více audio tvorba, doraz taktéž v úterý od 20:00 na blok č.1 do suterénu, vpravo na konci chodby najdeš audio studio. Pokud máš dotazy klidně nám napiš na info info@avc-cvut.cz. Rádi tě mezi sebou uvítáme! Fantazii se meze nekladou.

Music Hill No. 1
Máte rádi hudbu? Rádi se bavíte s přáteli? Paříte rádi? Tak pro vás je tu koncert Music Hill no. 1. Pořádají jej Audiovizuální centrum SH spolu s Hudebnami SH. Těšit se můžete na kapely Corsaires a The Shackles, které to rozjedou v rytmu folk-rocku a rock-grunge 7. 12. 2011 v Klubu 10 na Strahově od 20:00. Vstup je volný.

Klub STOlních Her

Přijďte si zahrát o ceny na některý z turnajů, které plánujeme na listopad a prosinec:

středa 22.11. - Bang!
středa 30.11. - Bluff
středa 14.12. - Tikal

Rádi byste se naučili nějakou novou hru? Ve druhé polovině listopadu budeme postupně představovat letošní novinky a vysvětlovat jejich pravidla.

Hledá se

Chceš se ve svém volném čase naučit něco nového? Přidej se do týmu aktivních členů klubu Silicon Hill a vyber si, s čím můžeš pomoci.

Info z bloků

Všichni bydlíme na křemíkovém kopečku, ale přesto má každý blok speciální informace pro své obyvatele přímo od zvoleného zástupce...

Blok 2Skupina bloku 2  FB

Ahoj obyvatelé bloku 2,

tak tu máme listopad a venku už je pěkná kosa :) Na Dvojce pokračuje rekonstrukce sociálek na severní straně, která snad úspěšně do konce listopadu skončí.

Určitě víte, že v tomto semestru probíhají na Strahově Blokové hry. Náš blok je zatím na 6. místě a jako další je před námi 5.12. Mikulášský turnaj ve fotbálku. V pravidlech stojí, že se má z každého bloku vybrat dvojice - holka, kluk. Proto uděláme blokové předkolo, kde vybereme dvojici, která nám to půjde vyhrát :)

Pro více informací a pro další aktuální info z našeho bloku mrkněte do naší blokové skupiny na FB ;) Určitě je mezi váma dost lidí, co FB nemá, proto budu informace z bloku psát i na newsy - http://news.siliconhill.cz ;)

Chovejte se tak, abyste nechovali :D
Petr Hovorka

Blok 3Skupina bloku 3  FB

Drazí spoluobyvatelé bloku 3, když píši toto mail-info, již nám za okny poletuje listí a teplé letní večery jsou nenávratně za námi... A co se nám událo na bloku? Rekonstrukce jednotlivých společenských místností pokračuje nevídanou rychlostí, tímto tempem budeme míti vše hotové do nového roku. Aktuálně je kompletně dokončeno malování v posilovně spojené s opravou vybavení a nový správce Jaroslav Sazma přebral pevně otěže nad děním v této zájmové místnosti. Taktéž je dokončeno vyklízení kolárny s drobnými změnami technického rázu.

Na bloku proběhla aukce zbylých věcí z kufrárny i kolárny a v následujících dnech dojde k vymalování studovny K3. V herně K2 byl položen koberec a nainstalovány šipky. Tedy jak sami uznáte není toho málo. Jelikož během měsíce prosince plánujeme postupnou údržbu v jednotlivých patrových switchovnách, prosím omluvte občasné (hlášené) výpadky konektivity na jednotlivých patrech.

Neméně důležitou zprávou taktéž je, že se přiblížily volby několika mandátů v klubu SH. Co se týče našeho bloku, tak zde je nejvíce zajímavá volba nového zástupce Bloku3. Přijďte k volbám, záleží jen na Vás, jak silný mandát bude míti. Líbí se Ti někdo na kandidátce? Podpoř jej! Nelíbí? Jen se neboj vyslovit svůj názor prostřednictvím hlasování.

Nezapomínejme taktéž na blokové hry. Vítězství se na nás již těší, jen mu musíme vyjít ještě trochu naproti ;)

Krásné prožití posledního zbytku podzimu Vám všem přeje Honza.

Blok 4Skupina bloku 4  FB

Ahoj,

určitě jste už slyšeli nové zvěsti o tom, že máme dva nové správce posilovny. Současně se v posilovně opravily prodřené koženkové potahy na lavice a činky. Kdo jste v posilovně ještě nebyl, určitě neváhejte a nechte si zřídit přístup u registrátora.

Vysavač se přesunul ke klukům z pokoje 241, takže choďte už pouze tam ;-)

Možná jste si taky všimli nových počítačů ve studovně, které ještě musíme nainstalovat.

Mějte se,
Luboš

Blok 5Skupina bloku 5  FB

Nic nového.

Blok 6Skupina bloku 6  FB

Ahoj,

pozitivně začnu těmi dobrými zprávami. Na bloku máme nového registrátora ve spodních patrech, na kterého se můžete nyní také obracet. Je to Michal Líska a najdete ho na pokoji 6/52. Mezi správce přibyl i Jan Závitkovský, který má na starosti studovnu v mezipatře nad vrátnicí.

Největší událostí jsou nyní volby do představenstva, kde si můžete volit svého zástupce bloku. Voleb se určitě zúčastněte a hlasujte pro toho, kým chcete být reprezentováni.

Mezi horší zprávy patří zapálený záchod v přízemí a kradení věcí ze společných prostor. Proto si dávejte pozor na své věci, a když někoho uvidíte, jak podobnými aktivitami kazí bydlení ostatním na bloku, tak si to nenechávejte pro sebe a nahlaste to hospodářce nebo registrátorovi.

S pozdravem,
Kathy

Blok 7Skupina bloku 7  FB

Je to tu! Ve společenské místnosti jsme namontovali projektor, který odteď můžete využívat například pro své soukromé projekce či hraní DDR. Pokud jej chcete využít, ovladač je k dispozici u Vodníka na 429. V brzké době projektor doplní i dvojice reprobeden. Děkuji Vodníkovi a Šárce za pomoc s montáží.

Také studovna se konečně dočká závěsů. A pokud je vám na pokoji zima, u hospodářky jsou k dostání deky.

Zdraví,
Kytk@

Blok 8Skupina bloku 8  FB

Nic nového.

Blok 9Skupina bloku 9  FB

Ahoj devítko :)

Na bloku se stále něco děje. A zde je stručné shrnutí za poslední dobu: máme nového správce grilu (Meza ze 435) a watttmetru (Gregy ze 113). O kolárnu se oproti minulému roku stará Arnie ze 426, o televizárnu borecz ze 337 a o druhou sušárnu Baunka ze 414.

Správci se nám taky vyměnili u studovny (nyní tina ze 410 a nově borecz ze 337) a u kuchyňky (nyní reindeer ze 341, packet ze 439 a nově Gregy ze 113).

Změna u síťových registrátorů nastala na 0. patře, kde se správcování ujal Johnny z 040. Tak jim všem přeji příjemné správcování:)

A kdybyste se někdo chtěl také něčeho ujmout nebo na bloku s něčím pomoci, nebojte se ozvat, třeba na blok9@sh.cvut.cz.

Všechny vás zdravím,
Fosfor

Blok 10Skupina bloku 10  FB

Nic nového.

Blok 11Skupina bloku 11  FB

Nic nového.

O veškerých klíčových záležitostech klubu rozhoduje představenstvo. Pokud Tě zajímá víc, můžeš si přečíst neschválené zápisy ze zasedání představenstva.
Zápisy ze schůzí představenstva klubu je možné odebírat i pomocí RSS kanálu.

Online verzi najdete na http://pr.siliconhill.cz/mailinfo/listopad2011

Sekce PR, klub Silicon Hill