Pokud máte problémy se zobrazením, klikněte zde.
Silicon HillSilicon Hill na Facebooku   
Mailinfo listopad 2012 | Pravidelné informace pro členy klubu Silicon Hill

Milý člene klubu, tak jako vždycky…

Hot News

Volby na zástupce sudých bloků a bloku 3 a 7

Nová volební komise se s chutí pouští do práce. Rádi bychom všechny předběžně upozornili na volby na zástupce sudých bloků a dále bloků 3 a 7, které se budou konat v koncem roku. Ti, ke kterým se tato informace zatím nedostala, tak mohou přemýšlet o případné kandidatuře, rozjet volební kampaň apod., ostatní pak alespoň hlasovat pro své zástupce. Sledujte dění, v blízké době dojde k oficiálnímu vyhlášení voleb a zveřejnění harmonogramu.

Budeme také potřebovat dobrovolníky do „místních komisí“ k urnovým volbám, uvítáme tak kohokoli, kdo se rozhodne pomoci. Zájemci se mohou hlásit na volby@sh.cvut.cz.

Bylo & Bude

Bude 21. 11. od 13:00 Studentská krev – Seminář o bezpříspěvkovém dárcovství krve

Studentská krev Jsi dárce krve, nebo se jím chceš stát? Seminář se koná dne 21. 11. od 13:00 v zasedací místnosti děkanátu 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy. Na semináři bude zajímavá přednáška o dárcovství krve a krvi samotné. Dotazy zodpoví odborníci z transfuzních oddělení.

Bude 26. 11. od 19:00 Den otevřených dveří AVC

Jeden z největších projektů klubu Silicon Hill pořádá pro všechny členy klubu Den otevřených dveří. Přijďte se určitě podívat do studia AVC SH v suterénu bloku 8. Společně můžeme například otestovat náš zvukový výkon nebo naprogramovat dech beroucí světelné efekty.

Bylo 31. října Halloweenská párty na Hvězdě

Párty V posledních letech se i v České republice stává tradicí, že se večery 31. října nesou ve znamení Halloweenu, svátku záhrobí, strašidel a všemožných morbidních výjevů. Už v podvečer jste tak mohli v pražských ulicích potkávat lidi v nejrůznějších převlecích, čarodějnicemi počínaje a oživlými mrtvolami konče. Většina z nich pak vyrazila na koledu do některého z klubů, aby oslavili spolu s ostatními Halloween. Ani my jsme nezůstali sedět doma a věřím, že všichni ti, kteří se rozhodli zavítat ve středu do klubu Hvězda, mi dají za pravdu, že to v žádném případě nebyl špatně strávený čas…

Blokové hry

V minulém měsíci proběhly 3 blokové hry. V první hře "Strahováku, obleč se!" účastníci hráli figurky variace známé stolní hry - postupovali po políčkách, plnili úkoly, odpovídali na otázky.

Z druhé hry máme zatím nejlepší pocit. Bludiště se velmi vydařilo a to jak ze stránky organizační, tak i na účastnících bylo vidět, že do hry dávají úplně všechno. A hlavně přišlo i mnoho lidí, kteří fandili svým blokům.

Ve třetí blokové hře (3D pexeso) si účastníci prověřili, jak si dokážou zapamatovat stejné láhve od alkoholu… odměna za první místo byla velmi štědrá ;).

Nejvíce lákavá je ale cena za celkové vítězství. Tu dostane vítězný blok na závěrečné party (19. 12. 2012), kde proběhne i poslední bloková hra. Takže pokud chcete dokázat ostatním blokům, že váš je ten nejlepší, sledujte dění na SH wiki nebo na Facebooku. Ještě máte 3 možnosti, kdy může váš blok zvítězit. Zatím jsou výsledky v některých případech velmi těsné.

Poznej sebe a své sousedy! Přijď na blokovky :)

Bude 21. 11. Hra č. 5: Queeze

Bude 4. 12. Hra č. 6: Strahováčkův poklad

Projekty a akademie

AVC SH

AVC čekají v nejbližších týdnech opravdu velké akce. Přijď se podívat, co všechno umíme! Nejlépe na Den otevřených dveří, který se u nás uskuteční v pondělí 26. 11. od 19:00 ve studiu AVC SH v suterénu bloku 8. Přijďte určitě, mohli bychom třeba otestovat náš zvukový výkon nebo např. naprogramovat nějaké světelné efekty. Ve středu 28. 11. zvučíme a osvětlujeme knížete českého pronofolku - Záviše a další lákavé umělce na IAESTE Underground Festu a ve čtvrtek pak muzikál na letošní Bažantrikulaci.

Těšíme se na Tebe, napiš nám na avc@siliconhill.cz a nebo ještě lépe, přijď!

Modelland

Modelland již jako většina projektů běží a vítá návštěvníky. V blízké době dojde ke změně vedoucího projektu - po Miloši Mikulčíkovi převezme projekt Pavel Boček (Behemot). Do konce roku se v modelárně objeví větší a profesionálnější řezačka polystyrenu! Dále se můžete těšit na zřízení počítače pro volné využití.

Meteostanice

weather|sh Je tomu už více jak dva a půl roku co se společnými silami podařilo nainstalovat polo-profi meteostanici na střechu bloku 4, která sbírá a interpretuje chování počasí nejen pro obyvatele Strahova.

Info z bloků

Jediný blok, kde to žije je čtyřka! Že to není pravda? Stěžuj si u svého zástupce, který nedodal informace do mailinfa!

Blok 4Skupina bloku 4  FB

Na bloku jsou tři noví registrátoři, kteří nám pomohou vykrýt dobu, kdy jsou ostatní ve škole / v práci. Také máme nového správce sportovního vybavení a grilu. Vše se brzy objeví na nástěnce, tak se tam nezapomeňte podívat. Rád bych poděkoval všem, kteří se i přes počáteční problémy účastní blokových her. Prozatím to vypadá na krásné 9. místo, ale my ještě určitě zabereme :-D

Online verzi najdete na http://pr.siliconhill.cz/mailinfo/listopad2012

Sekce PR, klub Silicon Hill