Pokud máte problémy se zobrazením, klikněte zde.
Silicon HillPodzim        Silicon Hill na Facebooku   
Mailinfo listopad 2014 | Pravidelné informace pro členy klubu Silicon Hill

Milý člene klubu Silicon Hill,

zbytky babího léta jsou již definitivně pryč a za sychravého, tmavého večera se Ti budou dobře číst novinky v listopadovém mailinfu.

Bylo&Bude

Bylo Halloween

Na konci října se uskutečnila krvavá lázeň v podobě Halloween party na Hvězdě. Nepřístojné fotografie z akce, stejně jako morbidní reportáž již brzy na webu Silicon Hill.

Síť

Síťové čtvrtky

Ve čtvrtek 23. 10. jsme zahájili sérii více nebo méně odborných přednášek a seminářů s názvem Síťové čtvrtky. Scházíme se v klubovně na bloku 7 a rádi uvidíme všechny se zájmem o síťové technologie z řad aktivních i pasivních členů klubu, ale i z řad veřejnosti. Program najdete na sit.sh.cvut.cz.

Projekty

AVC

AVC

Pro zájemce rozjeli sérii workshopů, které se pravidelně nepravidelně uskutečňují ve středu v 18:30 hodin. Chceš-li se některého z workshopů zúčastnit, napiš nám na mail avc@siliconhill.cz a my ti dáme vědět, kde, co a jak ;-).

Jinak se v listopadu můžeme potkat určitě na dvou akcích. V úterý 11. 11. 2014 se vypravíme na akci Noc na Jaderce, kde v rámci bohatého programu vystoupí několik kapel, tak si na ně hezky posvítíme. A v sobotu 29. 11. 2014 bude druhý díl konference IT 2014 sdružení CZ.NIC a českého peeringového uzlu NIX.CZ, o které se můžete dočíst na našem webu.

Novinky u nás můžete sledovat na našich facebookových stránkách a webu, kam průběžně přidáváme i zajímavé fotogalerie.

Takže mějte se famfárově a někde brzy na shledanou :-)

MacGyver - bastlíři SH

MacGyver

Všechny bastlíře elektrické, mechanické, dřevařské i železářské, stejně tak jako kutily všeho druhu zveme k návštěvě Bastlírny v Mučírně. Pravidelné otvírací hodiny jsou od pondělí do čtvrtka od 8. do (minimálně) 10. hodiny večerní. A pokud bys to nestíhal během otevíracích hodin, ozvi se nám na email macgyver@siliconhill.cz a nějak se domluvíme :)

Více informací najdeš na našich stránkách mg.sh.cvut.cz nebo FB facebook.com/bastlirna

Výtvarný kroužek

Výtvarný kroužek 3.11. budeme jíst křupinky (a dělat organizéry) a 10.11. nás čeká batika! Více info na wiki

Přijďte se odreagovat!

Fotoatelier

Klub Siliconhill disponuje kvalitně vybaveným fotoateliérem. Za poslední rok se v něm podařilo vyměnit téměř celé technické vybavení. Je v něm možné fotit osoby i tvořit produktové fotografie. Poplatek za semestr je srovnatelný s 2-3 hodinami v komerčním fotoateliéru v Praze. Pro členy je k zapůjčení 16 knih o focení, objektiv, externí blesk s příslušenstvím i profi stativ. Více informací s obrázky jak to u nás vypadá, najdete na stránce wiki

Hudebny

Ve středu 19. 11. 2014 od 19:00 se koná v Baru 010 tradiční Jam Session. Řekl bych ti i kolikátá, ale to se již dávno ztratilo kdesi v análech.

Co to pro tebe znamená? Popadni inštrument a přijď nám na desítku ukázat, jak ho ovládáš při jamování s ostatními, podobně postiženými. Už je jedno jestli to bude kytara, basa, pozoun, tuba, vozembouch nebo balaljka nebo jestli se rozhodneš zapět nám těsně před koncem 'Vínéčko bíléééé' do mikrofonu. Pozvi k tomu mámu, tátu, děvečku s povozem nebo profesora matiky, aby taky slyšeli, co se v tobě a jinejch individuích skrývá. K dispozici budou bicí, komba na kejtru a basu, klávesy a zpěvovej aparát.

No a co to znamená pro ty méně nadané? Ty si můžou přijít užít pohodový večer s dobrou muzikou a dobrym pivem.

No, a jestli máš kapelu, co je schopná na začátku vystřihnout krátkej set, neváhej mi napsat urychleně na j.pilar2@sh.cvut.cz

Online verzi najdete na http://pr.siliconhill.cz/mailinfo/listopad2014

Sekce PR, klub Silicon Hill