Pokud máte problémy se zobrazením, klikněte zde.
Silicon HillSilicon Hill na Facebooku   
Mailinfo prosinec 2011 | Pravidelné informace pro členy klubu Silicon Hill

Milý člene klubu Silicon Hill,

rok se pomalu blíží ke svému konci, aby jej vystřídal rok nový. Zima se vkrádá na Strahov a co nevidět začne sněžit. A ještě k tomu je za dveřmi konec zimního semestru. My vám proto přinášíme nejnovější informace ze Strahova, abyste byli v obraze.

PF 2012
Dovol nám, abychom Ti popřáli krásné prožití Vánoc a v příštím roce především hodně štěstí, zdraví, lásky a úspěchů!
PR team klubu Silicon Hill

Hot News

Zloděj na Strahově

Každou chvíli se po Strahově toulá někdo cizí, ale toho si nikdo nevšímá. A pak se stanou takové věci, jako ta, která se nedávno udála na bloku 11. Čtěte pozorně a vezměte si z článku ponaučení.

VÝSLEDKY VOLEB

Volby do představenstva klubu Silicon Hill a dozorčí rady byly ukončeny, hlasy sečteny a výsledky zveřejněny.

Hledá se nový předseda klubu!

Současný předseda klubu, Radim Roška, se nechal slyšet, že k 24.12.2011 končí ve své funkci. Kdo to převezme od nového roku? Novým předsedou můžeš být i Ty, přečti si více...

Zajímáš se o web nebo sítě?

Webaři a síťaři mezi sebe hledají nové tváře! Chceš se podílet na správě sítě či některého z webů, které jsou na Strahově? Máš chuť naučit se novým věcem? Pak hledáme právě tebe! Kontaktuj nás na hr@sh.cvut.cz.

Chceš být redaktor?

Sekce PR hledá do svých řad dalšího redaktora! Chceš se podílet na tvorbě reportáží a nebo flaSHových zpráv? Ozvi se nám na hr@siliconhill.cz

Bylo & Bude

Bylo 23.11 Party na Hvězdě

Bylo 3.12. Souboj univerzit - Volejbal

Bylo 8.12. Změny v PR

Čarodejka rezignovala na funkci PR manažera klubu Silicon Hill, nahradí ji Jan Müksch, alias Yipe a o blokové hry se bude starat Kateřina Štoková, alias Kachni.

Blokové hry

BLOKOVÉ HRY UKONČENY

Který blok je vyhrál? A jak vypadala Vánoční párty, která byla uspořádána na počet blokových her a současně to bylo slavnostní ukončení tohoto souboje?

Bylo 5.12. Mikulášský turnaj ve stolním fotbálku

Bylo 15.12. Vánoční párty

Bylo 15.12. Kravička

Bylo 15.12. Včelička

Bylo 15.12. Disco

Soutěž se strahováčkem

Strahováček

Je tu prosincové kolo, tedy poslední v roce 2011. Poznej, kde se Strahováček vyfotil a svou odpověď nám pošli do 5. 1. 2011.

Známe výherce listopadového kola! Najdeš se mezi nimi?

Stále platí nabídka - Máš v plánu někam v blízké době vycestovat? Vezmi Strahováčka s sebou. Na strahovacek@siliconhill.cz si můžeš domluvit jeho zapůjčení. Každá fotografie originálního místa se Strahováčkem bude odměněna tričkem Silicon Hill!

Projekty

Výtvarný kroužek

Výtvarný kroužek je všem zájemcům stále otevřeným, neváhej a přijď si barvami rozjasnit sychravý podzim!

Taneční

Taneční na Strahově jsou v plném proudu, kdo zaváhal s přihlášením... nezoufejte - taneční budou pokračovat i v letním semestru. Veškeré info naleznete na wiki. Těšíme se na Vás!

AVC

AVC nezahálí ani v době předvánoční!

MacGyver - bastlíři SH

Od 2. 1. 2012 do konce zkouškového přechází bastlírna do režimu na požádání. Pokud bude chtít využít bastlírnu pište na macgyver@siliconhill.cz.

A co jinde v SU

Klub STOlních Her

Ahoj příznivci stolních her, po Novém roce pro vás bude otevřeno pouze každou středu od 19:00 do 23:00, abyste se během zkouškového mohli odreagovat. Více informací najdete na našem webu.

Na vaši návštěvu se těší členové klubu STOH a přejeme vám pěkné svátky a hezký nový rok.

Hledá se

Chceš se ve svém volném čase naučit něco nového? Přidej se do týmu aktivních členů klubu Silicon Hill a vyber si, s čím můžeš pomoci.

Info z bloků

Všichni bydlíme na křemíkovém kopečku, ale přesto má každý blok speciální informace pro své obyvatele přímo od zvoleného zástupce...

Blok 2Skupina bloku 2  FB

Ahoj obyvatelé bloku 2,

semestr je na konci a zkouškové se blíží - pro ty co makali průběžně se blíží období vcelku pohody a potom dlouho volno, ale předpokládám, že většina lidí bude dohánět zápočty a teprve poznávat, co se to vlastně v tomto semestru probíralo :)

Novinkou na našem bloku je nový správce kolárny, kterého najdete na pokoji 333 (Tomáš). Další aktuální informace najdete na blokové wiki a nebo na FB.

Všem přeju krásné Vánoce a do nového roku 2012 jen to nejlepší, jak ve škole, tak i všude jinde.
Petr Hovorka

Blok 3Skupina bloku 3  FB

Vážení přátelé, rok nám pokročil do své nejposlednější fáze a vánoční čas pohody (studijní) a kouzel (jež se dějí v indexu) je tu s námi.

Rád bych Vám poděkoval za projevenou důvěru ve volbách do představenstva a zástupce bloku 3, budu se snažit Vás v tomto směru nezklamat a věnovat se klubu dle svého nejlepšího svědomí a vědomí.

Tentokrát Vás nebudu zatěžovat dlouhým čtením, popřeji úspěšné zakončení semestru, hodně zápočtů pod stromečkem, veselé prožití svátků a úspěšný vstup do nového roku…

Krásné Vánoce,
Honza.

Blok 4Skupina bloku 4  FB

Všem obyvatelům bloku 4 přejeme krásné Vánoce a pěkný nový rok 2012 :)

Blok 5Skupina bloku 5  FB

S Vánocemi zdravím Vás, na mailinfo nastal čas.

Nyní trochu netradičně budu psáti mailinfo. Trochu vtipu, rýmu vlastně, aby nám to lépe šlo. Máme tady prosinec, říkal mi to příznivec.... no bloku 5 však to se ví, ten totiž furt jen nespí. Mají nově na bloku něco tam a něco tu. Ve studovně jsou to židle, u fotbálku zase šipky, kdo chce více info vědět, k terči šipkám kam kde s čím, tak se stavte třeba u mě (433) co vím řeknu v to věřím. Nebo zkuste WWW, tam to taky všechno je.

Na konec Vám chci popřáti, šťastné a veselé svátky. Hodně dárku pod stromeček a po Vánocích zas kopeček (Strahov).
Petr Schefzu

Blok 6Skupina bloku 6  FB

Všem obyvatelům bloku 6 přejeme krásné Vánoce a pěkný nový rok 2012 :)

Blok 7Skupina bloku 7  FB

Všem obyvatelům bloku 7 přejeme krásné Vánoce a pěkný nový rok 2012 :)

Blok 8Skupina bloku 8  FB

Všem obyvatelům bloku 8 přejeme krásné Vánoce a pěkný nový rok 2012 :)

Blok 9Skupina bloku 9  FB

Všem obyvatelům bloku 9 přejeme krásné Vánoce a pěkný nový rok 2012 :)

Blok 10Skupina bloku 10  FB

Přeji vám krásné prožití Vánočních svátku a Silvestru, v novém roce hodně úspěchu u zkoušek.

Na bloku máme nového hlavního admina Ondřeje Civína (228). Pokud někomu nejde proud na pokoji, nemusíte čekat na příjezd technika, stačí když se zastavíte u mě na pokoji 210 a spolu to vyřešíme.

Jiří Knotek

Blok 11Skupina bloku 11  FB

Všem obyvatelům bloku 11 přejeme krásné Vánoce a pěkný nový rok 2012 :)

Online verzi najdete na http://pr.siliconhill.cz/mailinfo/prosinec2011

Sekce PR, klub Silicon Hill