Pokud máte problémy se zobrazením, klikněte zde.
Silicon HillSilicon Hill na Facebooku   
Mailinfo prosinec 2012 | Pravidelné informace pro členy klubu Silicon Hill

Milý člene klubu,
užij si konec světa, pohodu Vánoc, novoroční opici a spoustu stresu u zkoušek!

Hot News

Wifi v mezne

Teď už se se svými kamarády nemusíš bavit ani při jídle. Ve spolupráci se SÚZ ČVUT jsme zprovoznili v Menze Wifi SH Síť.

InstallFest 2013 hledá přednášející a námět na tričko

První víkend v březnu (tedy 2. a 3. března 2013) se bude opět konat tradiční strahovská akce InstallFest. Už nyní je možné na webu InstallFestu přihlásit svou přednášku či námět na zadní stranu trička. Pokud vymyslíte něco opravdu dobrého a veselého, můžete vyhrát jedno z triček a tučňáka. Podmínkou je, aby bylo možné váš nápad zapsat jako skript v Bashi.

Bylo & Bude

Bude 21. 12. Konec světa

Jak praví známý mistr magie – Shang Tsung v Mortal Combat jedničce: „Úž to začlóóóóóó!“ A protože na každém šplochu je pravdy trochu, a duo Šeran & Tsung nikdy nelže, připravil pro vás FlaSH několik tipů, jak se na tento jistě významný den připravit:

1) Varianta „Tady to balím
Pro obzvláště psychicky labilní jedince (a především pro ty, kteří si myslí, že zkáza hrozí pouze planetě Zemi) projekt SGSH připravil několik teplých míst, kde lze začít nový život pod novou identitou. Nabízíme varianty Středověký Čaroděj (P5C-768 - Edora), Květinové děti (P3X-797 - Země světla) nebo například Schrödinger fools (P4X-377 - Tollana).

2) Varianta „Poznej nepřítele
Filmový maraton je vhodné začít kinematografickou perlou 2012 a pak pokračovat ve stejném duchu: Drtivý dopad, Já legenda, Soudný den, Armageddon, Proroctví, Sunshine, Den poté…

3) Varianta „Feynman měl pravdu
Projekt MacGyver – bastlíři SH nabízí všem hračičkám stavebnice Kvantové zrcadlo, aneb brána do paralelního vesmíru, snadno a rychle. Ochutnejte se svými přáteli tuto jedinečnou možnost a za pouhé 3 hodinky postavte zcela fungující bránu do nového vesmíru! Záruka 12 měsíců na součástky, které nejsou součástí dodávky.

Nelíbí se ti možnosti? Máš lepší nápad, jak se připravit na Konec světa? Napiš nám ho na flash@siliconhill.cz. Tři nevíce beznadějné nápady obdrží rodinné balení sebevražedných pilulek.

Blokové hry

Bude 19. prosince 20:00 Závěrečná párty blokových her

Interview

Tomáš Čižinský (Číža), bývalý sportovní manažer klubu Silicon Hill

Má za sebou několik let aktivního členství v klubu Silicon Hill, práce s fitcentrem a nyní, jak říká, se už jen věnuje předávání know-how mladším členům.

Projekty a akademie

OpenTTD opět na Strahově

Všem nadšencům do vláčků a logistiky se dává na vědomí, že na Strahově opět běží OpenTTD (v nejnovější verzi).

Herní servery

V rámci herních serverů SHligy v současné době běží servery pro možnost hraní mimo openttd i pro:

  • Counter Strike 1.6 vč. TeamSpeaku
  • Doom pomocí portů ZDaemon, Zandronum a Chocolate Doom
  • Minecraft (prozatím bez webu)

Postupně se plánuje rozrůstání o další servery, až co možnosti dovolí a sjednocení webových informací „pod jednu střechu“. Pokud by někdo věděl o zajímavém rozšíření stávajícího portfolia, tak ať se neváhá na mě obrátit.

Firestone

Výtvarka

Od prosince má výtvarka novou vedoucí projektu a věci se konečně začaly hýbat. Pokud chceš vědět víc, o tom jak válčíme, přijď se na nás podívat – každé pondělí na bloku 5, mezipatro 3/4. Aktuální program najdeš na wiki.

Pěkné Vánoce
Martina

Taneční na Strahově

Lekce tanečních na Strahově pro zimní semestr pomalu končí...

Pokud máš chuť zdokonalit se ve společenských tancích, nebo se naučit základní kroky, přidej se k nám v letním semestru – otevíráme další kurzy! Plesová sezóna se rozjíždí, tak vzhůru na parket!

V případě dotazů nás kontaktuj na tanecni@siliconhill.cz

P.S.: Pokud chceš své taneční dovednosti předat ostatním, neváhej a přihlas se jako lektor/ka.

MacGyver - bastlíři SH

Poslední otevírací den bastlírny v tomto roce je 20. prosince. Až do začátku letního semestru bude bastlírna dostupná pouze na požádání.

Přejeme všem návštěvníkům bastlírny v tomto roce šťastný a veselý konec světa.
Team MacGyver

Modelland

Nová řezačka v pořádku dorazila do projektu Modelland, na párty správců byla pokřtěna na „Drátek I“ a byla uvedena do provozu. Nyní tak nic nebrání tomu, aby prošla zatěžkávací zkouškou na konci semestru.

Kromě řezačky jsou v modelárně nově k dispozici velké archy laminačního lepidla. A jako vždy se na vás těšíme!

Info z bloků

Všichni bydlíme na křemíkovém kopečku, ale přesto má každý blok speciální informace pro své obyvatele přímo od zvoleného zástupce.

Blok 4Skupina bloku 4  FB

Na bloku máme nové vybavení, které je určeno pouze pro obyvatele bloku 4! :-) Už brzy půjdou přes naší wiki stránku rezervovat taneční podložky nebo plná sada na hraní pokeru. Kluci z nářaďovny rozšiřují její obsah, takže s drobnými úpravami na pokoji už nebude problém. Správcům SHerny se daří finiSHovat a brzy bude otevřeno. Nedávno jsem se tam byl podívat a máte se na co těšit. Tentokrát už doopravdy :-)

Blok 9Skupina bloku 9  FB

Ahoj obyvateli té strahovské dír…devítky! Chtěl jsem začít nějakou narážkou na konec světa, ale toho bude mailinfo plné, takže bych měl přejít k důležitějšímu… umírat po napadení vánočními stromečky je lepší s plným žaludkem a tak jsem posílil tým správců velké kuchyně (Honza Žák na 440). Abyste po návratu ze silvestrovského slavení nemuseli ležet v prachu, změnil se i správce vysavače (J. Valíček @ 208). Správci ostatních věcí a místností byli poučeni, aby na vás byli milí, tak buďte milí i vy na ně, nebo budete řádně ztrestáni v mučírně, kterou nám spousta chlapců z bloku zasíťovala (a nevynechali i některé sklepní pokoje… pan Fritzl by měl radost!).

Jelikož mám dle nových pravidel mailinfa nárok na dva odstavce, využiju i druhý, abych vám popřál hodně štěstí při okecávání zápočtů a zkoušek, hodně dárků od tatínky a maminka, pořádnýho silvestra (jen to nepřežeňte s rychlejma špuntama!), nezapomínejte číst wiki, nástěnku a fejs-bůček.

Hasta-la-vista bejby ... ne, takhle to nebylo ... šťastný a veselý!
zásTupec toho vašeho bloku,
SUK

Online verzi najdete na http://pr.siliconhill.cz/mailinfo/prosinec2012

Sekce PR, klub Silicon Hill