Pokud máte problémy se zobrazením, klikněte zde.
Silicon HillVánoce
Mailinfo prosinec 2013 | Pravidelné informace pro členy klubu Silicon Hill

Milý člene klubu Silicon Hill!

Dovol nám, abychom Ti popřáli krásné prožití Vánoc a v příštím roce především hodně štěstí, zdraví, lásky a úspěchů!

PF2014

Hot news

Hledá se předseda klubu Silicon Hill

Klub Silicon Hill hledá kandidáty na pozici předsedy.

Silicon Hill je organizace o 4000 členech. Organizace, která zastřešuje velmi rozmanité aktivity – od správy počítačové sítě, přes organizaci různých konferencí a společenských akcí až například po provoz vzdělávacích akademií či fitcentra. Náš klub má roční rozpočet přes 7 milionů korun a na aktivitách se podílí cca 160 aktivních studentů. Stručně řečeno – podobná studentská organizace je jak u nás, tak ve světě unikátní.

Pozice předsedy bude od nového roku volná a to otevírá idealní příležitost pro ty z vás, kteří si před sebe rádi kladou pořádné vyzvy.

Výsledky voleb

V prosinci proběhli volby na zástupce lichých bloků. Jak volby dopadly se dočteš na volby.siliconhill.cz.

Bylo & Bude

Bylo Vlajka Silicon Hillu vlaje nad Strahovem

Projekty a akademie

SHOW

SHOW

POZOR, POZOR! Jste studentská kapela, která by si chtěla zahrát před pořádným publikem? V tom případě se neváhejte přihlásit se svou kapelou na Silicon Hill Open Wednesday! Uzávěrka přihlášek je na konci února. Akce se bude konat 23. dubna 2014.

Sledujte show.siliconhill.cz a dozvíte se víc.

AVC

AVC

Jestli Vám přijde, že čas letí poslední dobou jak splašený, tak ani v AVC tomu není jinak. Už je to nějaký čas, kdy jsme se mohli potkat na IAESTE Underground festu na bloku 10. Zakončili jsme s Vámi blokové hry a doufáme, že jste už načerpali trochu z té Vánoční atmosféry, stejně jako AVC na Vánočním večírku SU ČVUT.

AVC Vám přeje pokojné prožití vánočních svátků. Pořádně oslavte příchod nového roku a nenechte se strašit dlouhým zkouškovým - ono taky uteče jako voda . Hodně úspěchů u zkoušek a v novém roce na viděnou!

MacGyver - bastlíři SH

MacGyver

Přes Vánoce, tj. od 23. 12. 2010 do 2. 1. 2011 je zavřeno. Ve zkouškovém období, tj. od 3. 1. 2011 do 16. 2. 2011 je bastlírna v režimu na požádání. Pokud bude chtít využít bastlírnu pište na macgyver@siliconhill.cz.

A co jinde v SU

Kontrolní výbor Studentské unie ČVUT

Parlament Studentské unie ČVUT přijímá přihlášky na pozici členů Kontrolního výboru.

Info z bloků

Všichni bydlíme na křemíkovém kopečku, ale přesto má každý blok speciální informace pro své obyvatele přímo od zvoleného zástupce.

Blok 5Skupina bloku 5  FB

Zdravím všechny obyvatele bloku a zároveň se také tímto mailinfem loučím. Mé roky končí a jdu takzvaně do důchodu. Doufám, že jsem splnil alespoň některá z Vašich očekávání a že můj nástupce bude minimálně na stejné duševní vlně. Poslední činy, jež jsem za pomoci Vás přátel realizoval byly oprava fotbálku, na který se po novém roce můžete těšit v plné kráse a oprava bývalé výtvarky, která tedy ještě probíhá.

Tímto se s Vámi loučím a přeji hodně úspěchu v životě.
Petr Schefzu

Online verzi najdete na http://pr.siliconhill.cz/mailinfo/prosinec2013

Sekce PR, klub Silicon Hill