Pokud máte problémy se zobrazením, klikněte zde.
Silicon HillVánoce                   Silicon Hill na Facebooku   
Mailinfo prosinec 2014 | Pravidelné informace pro členy klubu Silicon Hill

Milý člene klubu Silicon Hill,

Rádi bychom ti popřáli klidné, pohodové Vánoce, plné radosti a splněných přání před přicházejícím zkouškovým obdobím.

Hot News

Předběžné výsledky voleb

Už víme předběžné výsledky voleb. Na webu volební komise najdeš podrobnosti. Zatím si může prohlédnout vítěze voleb.

Zástupce bloku 2: Jan Fára
Zástupce bloku 4: Radim Knížek
Zástupce bloku 6: Luboš Vinař
Zástupce bloku 8: Pavel Rys
Zástupce bloku 10: Ondřej Šorf
Celokluboví zástupci: Tomáš Gura
Zuzana Trnovská
Jan Erbrt

Předběžně všem vítězům gratulujme. Konečné výsledky budou jasné do 13. prosince 2014.

Bylo&Bude

Bude 9. prosince, 19:00 Rozsvícení vánočního SHtromku

Vánoce

Na vědomost se dává lidu Strahovskému, že letos proběhne úplně první rozsvícení vánočního SHtromku před blokem 8. Stane se tak v úterý 9. prosince v 19:00.

Přijďte si odpočinout před vánočním shonem, poslechnout si koledy, zahřát se teplou medovinou, nebo svařákem a společně si popřát šťastné a veselé Vánoce (i když trošku brzo).

Bylo 12. listopad SH Pull-up Contest

Ve středu 12. listopadu proběhla ve strahovské posilovně soutěž, ve které 14 fyzicky zdatných mužů a 3 silné ženy porovnali schopnosti svých svalů. Zatímco muži soutěžili kolik udělají shybů za jednu minutu, ženy porovnávaly svou výdrž v planku.

Bylo Klubová vlajka byla stažena

Nepříznivé povětrnostní podmínky poničili klubovou vlajku, která vlála na stožáru před blokem 5. Náhrada už se chystá…

Redaktoři FlaSH se chtějí jednoznačně distancovat od své vlastní fámy, že chybějící vlajka znamená nepřítomnost předsedy klubu na kopci.

Projekty

AVC

AVC

Akcemi nabitý listopad je už za námi a kvapně se nám blíží Vánoce. Přijďte s námi načerpat trochu vánoční atmosféry na Vánoční večírek SU ČVUT ve středu 10. 12. Kdybychom se už neviděli, pak vám přejeme úspěšné zakončení semestru a hezké prázdniny.

My už se taky nemůžeme dočkat :)

Výtvarný kroužek

Výtvarný kroužek Do konce roku nás čeká už jen ubrouskovka a pak Vánoční večírek s předáváním dárků. Poté výtvarka přejde do režimu „na požádání“ (napiš včas e-mail) a ze zimního spánku se probudí zas až se začátkem nového semestru.

Děkuji všem, kteří projekt navštěvují a přeji krásné svátky.
Míša

Z bloků

Blok 3Skupina bloku 3  FB

Zdravím vás sousedé,
přišel čas a vánoční a je to doba informovat Vás o novinkách na bloku. Za přispění několika aktivní se povedlo zrekonstruovat místnost v suterénu, která bývala známa pod názvem fotbálkárna, případně tančírna. Nyní se tato místnost jmenuje tulírna a první akce, která tam bude, je Vánoční párty bloku 3, která bude 16. prosince od 20:00 hodin. Všichni jste vítáni (včetně všech členů Silicon Hillu), jediné čeho se bojíme, je nedostatek omamných látek a půllitrů, takže každý povinně půllitr a jeho oblíbenou flašku pálenky. Věřím, že se společně pobavíme a vymyslíme, co budeme páchat v příštím roce.

Váš zástupce bloku 3

Blok 4Skupina bloku 4  FB

Zdravím blok 4!
Děkuji opět za podporu, kterou do mě vkládáte a jsem rád za všechny hlasy. Doufám, že to nebylo jen tím, že jsem neměl protikandidáta. Na oslavu doufám, že to všichni zapijeme 18. prosince, kdy u nás proběhne Vánoční party Bloku 4. Nezapomeňte napéct cukroví a připravit si (hlavně pro mě) dárečky! Těším se, až si zapálíme spolu prskavky!

Radim

Blok 10Skupina bloku 10  FB

Ahoj desítko!

Přejeme Vám krásné blížící se svátky, užijte si Vánoce a Nový rok. Ač nadešel konec dalšího roku, není to důvod ke smutku, nýbrž k oslavám! Proto toto úterý 9. prosinec proběhne na desítce v pátém patře Vánoční besídka. Pojďte s námi vytvořit přátelskou atmosféru desítky a užít si posledních pár dní v tomto roce v našem náhradním domově. Akorát připomínáme, s sebou si vezměte nádobku na pití, pár drobných a spoustu dobré nálady.

S radostí oznamuje, že období diktatury na bloku X se chýlí ke konci! Po Jirkovi Führerovi nastupuje od 1. 1. do funkce nový zástupce bloku. Jirkovi navzdory jeho dlouhodobé nepřítomnosti děkujeme za všechno, co pro nás udělal.

Redaktoři FlaSH dodávají: Někdy méně znamená více.

Váš organizační tým bloku X

Online verzi najdete na http://pr.siliconhill.cz/mailinfo/prosinec2014

Sekce PR, klub Silicon Hill