Pokud máte problémy s obrázky, klikněte zde.
Silicon Hill
Mailinfo říjen 2009 | Pravidelné informace pro členy klubu Silicon Hill

Milý člene klubu Silicon Hill!

Rádi bychom Tě uvítali v novém semestru a dovolujeme si předložit Ti říjnové mailinfo, ať jsi v obraze, co se dělo o prázdninách a na co se můžeš těšit v nejbližších dnech.

HOT NEWS

Strahovské akademie mají stále volná místa!

Pokud si chceš ve svém volném čase prohlubovat své vzdělání, neváhej využít poslední volná místa v Adobe a Autodesk akademiích.

Autodesk Academia dále hledá studenty, kteří by byli ochotni zúčastnit se školení na produkty firmy Autodesk, získat komerční certifikát na lektorské úrovni a poté vyučovat tyto programy zde na Strahově v produktech: Autodesk 3ds MAX, Autodesk Civil 3D a Autodesk Maya.

Bylo & Bude

Bude 14. řijna Strahov Open Air

SOA 2009

Tradičním studentským zahájením akademického roku na ČVUT je Strahov Open Air. Letos se koná 14.10., detailní program. V areálu strahovských kolejí probíhají také doplňkové akce, takže se bedlivě podívej i do prostor mezi bloky! Můžeš se například přihlásit do sportovních turnajů (fotbal, volejbal) o zajímavé ceny, sledovat tradiční adrenalinem přetékající ženské zápasy v bahně nebo přijít soutěžit do PR stánku Silicon Hill o zajímavé ceny.

Bude 20. řijna a 5. listopadu Seminář: Správně česky

Pokud Ti v naší mateřštině občas uteče nějaká hrubka, neváhej se zúčastnit semináře Správně česky, který se setkal v červnu s kladnými ohlasy, a proto vypisujeme další slíbené termíny na úterý 20.10. a čtvrtek 5.11. 2009.

Bude Semináře Střediska UNIXových Technologií

Zajímá Tě Linux a open source? Neváhej se zúčastnit některého ze seminářů SUT.

Bylo Promoakce fitko

Fitcentrum Silicon Hill vstoupilo do nového semestru velkolepou promoakcí. Pozvání přijal mimojiné Petr Stach, Filip Hunal a Hanka Pardusová. Můžete si přečíst reportáž z akce a rozhovory s hosty.

Bylo 25. - 29. května 2009 Nápis

Přes prázdniny se na "buzeraku" objevil nápis Silicon Hill. Nebylo to mávnutím kouzelného proutku, ale chtělo to kus práce. Někteří aktivní členové klubu tomu věnovali poslední sprnový víkend. Můžeš si o tom přečist.

Interview

Rozhovor s Pavlem Kejsou

Jaké to je být aktivním členem nám prozradí Pavel Krejsa, bývalý zástupce bl.11, projektový manažer a organizátor Installfestu 2009.

Info z bloků

Bývá už dobrým zvykem, že každý blok začátkem zimního semestru pořádá infoschůzku. Jedná se o dobrou příležitost, kdy se můžeš seznámit se svým studentským zástupcem bloku, dozvíš se něco o fungování SU ČVUT, ale především o klubu Silicon Hill. Jistě postřehneš i zajímavé rady, jak to právě na Tvém bloku chodí. O infoschůzce na Tvém bloku budeš včas informován na newsech a blokových nástěnkách!

Blok 2

Infoschůzka se koná 20.10.2009 v 19:00 ve studovně. Kolejenky s sebou ;)

Blok 3

Infoschůzka se koná 27.10.2009 ve fotbálkárně.

Blok 4

Zástupkyní bloku byla zvolena Jarka Vidnerová. * Infoschůzka se koná 12.10.2009 . * Nový registrátor a správce posilky. * V nejbližší době bude spuštěn chod nářaďovny.

Blok 5

Noví registrátoři a správce posilovny. * Vysavač má stejnou slečnu správcovou ;), která se přestěhovala na pokoj 535. * Infoschůzka se koná 22.10. * Poslední věci z kufrárny bude možné vyzvednout 15.10.2009 .

Blok 6

Nový registrátor Martin Sivok a nový správce posilovny Roman Kučírek. * Ve studovně je PC s možností připojení k internetu pro všechny a také nové křeslo. * Poslední věci z kufrárny bude možné vyzvednout 11.10.2009 .

Blok 7

Infoschuzka se koná 21.10.2009

Blok 8

Příslušenství k troubě je možné zapůjčit na 8/213A . * Nový registrátor Aldo Grande - pokoj 8/410B . * Infoschůzka 19.10.2009 ve fotbalkárně mezi 3. a 4. patrem.

Blok 9

V dohledné době se chystá otevření nových zájmových místností. * Infoschůzka proběhla úspěšně v úterý 6.10.

Blok 10

Rozloučil se s náma registrátor Izza, na druhé straně přišli dva noví: Alex a Fky. * Infoschůzka proběhla úslěšně ve středu 7.10. * Na programu je výzodba bloku zevnitř i z venku.

Blok 11

Nový registrátor. * Chystá se slavnostní otevření fotbálkárny. * Infoschůzka byla 8.10.2009.

Hlávkova kolej

Nic nového.

Soutěž

Vítězem letní fotografické soutěže se stal Jan Velechovský z bloku 5. Gratulujeme vítězi, který tímto získává poukázku v hodnotě 200 kč do restaurace Petřín a dárkový balíček od sekce PR.

Nezapomeň se zúčastnit další fotografické soutěže o nejlepší fotku z akce Strahov Open Air! Fotografie zasílej jako soubor JPEG s minimálním rozměrem 800x600 pixelů na pr@lists.sh.cvut.cz do 31.10.2009.

Upozornění od síťové skupiny: Veškerou poštu ze Strahova je nutné odesílat přes SMTP servery mail.sh.cvut.cz. Používání adres blokových serverů nadále není podporováno.

Pokud Ti něco v klubu Silicon Hill chybí nebo se chceš zapojit do aktivního dění na kolejích, můžeš se ozvat HR managerovi (hr@siliconhill.cz).

O veškerých klíčových záležitostech klubu rozhoduje představenstvo. Pokud Tě zajímá víc, můžeš si přečíst novinky z jeho zasedání.

Přejeme Ti v akademickém roce 2009/10 nejen mnoho studijních úspěchů, ale i soukromých.

Online verzi najdete na http://pr.siliconhill.cz/mailinfo/rijen2009

Sekce PR, klub Silicon Hill