Pokud máte problémy se zobrazením, klikněte zde.
Silicon HillSilicon Hill na Facebooku   
Mailinfo říjen 2011 | Pravidelné informace pro členy klubu Silicon Hill

Milý člene klubu Silicon Hill,

babí léto je díky podzimním dešťům u konce, na Strahově se konečně topí a cože je na našem kopci nového? Začti se!

Hot News

Blokové Hry

Blokové Hry byly úspěšně zahájeny! Kdo zvítězil v turnaji ve vybíjené a kolik lidí přišlo na rozcvičku se Strahováčkem?

Bylo & Bude

Bude 18. října Blokové Hry - Činky

Bude 20.10. Blokové Hry - Benchpressová trojka

Bude 23.10. Blokové Hry - Drakiáda

Bude 9.11. Meziuniverzitní hokejoví bitva

Podpoř team ČVUT! Vstupenky k zakoupení v kanceláři klubu Silicon Hill.

Bude 10.11. Strahováčkova archa

Bylo 28.9. Blokové Hry - Turnaj ve vybíjené

Bylo 6.10. Blokové Hry - Rozcvička se Strahováčkem

Bylo 11.10. Promoakce Fitcentra

Interview

Rozhovor s Davidem Krausem

Při festivalu Strahov Open jsme pronikli do zákulisí. Co na sebe prozradil David Kraus?

FlaSH - vaše pravidelná dávka téměř pravdivých informací!

FlaSH

info.sh rozjíždí novou rubriku - FlaSH - strahovský bulvár.

Silicon Hill rozšiřuje nabídku projektů! Nově vzniká i projekt Domino SH!

Kdo by však čekal za tímto nevinným názvem projektu například stavění kostiček domina do velkoplošných obrazců, pěkně by dostal přes prsty. A nejen to!

Soutěž se strahováčkem

Strahováček


Uhodneš, kde jsem trávil letošní prázdniny?


Známe výherce zářijového kola! Najdeš se mezi nimi?

Máš v plánu někam v blízké době vycestovat? Vezmi Strahováčka s sebou. Na strahovacek@siliconhill.cz si můžeš domluvit jeho zapůjčení. Každá fotografie se Strahováčkem bude odměněna tričkem Silicon Hill!

Aktivita měsíce

Aktivitou měsíce byl v září 2011 opět oceněn Dominik Mališ, tentokrát za webový přístup na strahovské newsy. Gratulujeme!

Projekty

Výtvarný kroužek

Výtvarný kroužek je všem zájemcům stále otevřený! Neváhej a přijď si barvami rozjasnit sychravý podzim!

MacGyver - bastlíři SH

V bastlírně máme nové ESD pracoviště. Nyní u nás můžeš nerušeně a uzemněně pracovat. Plánujeme nákup Arduina včetně Ethernet Shieldu a dále se zaměřit na výrobu DPS přímo na Strahově. Zajímá-li tě víc, neváhej nás navštívit. Jsme tu pro tebe od pondělí do čtvrtka, vždy od 20:00 do 22:00.

Hledá se

Chceš se ve svém volném čase naučit něco nového? Přidej se do týmu aktivních členů klubu Silicon Hill a vyber si, s čím můžeš pomoci.

Info z bloků

Všichni bydlíme na křemíkovém kopečku, ale přesto má každý blok speciální informace pro své obyvatele přímo od zvoleného zástupce...

Blok 2Skupina bloku 2  FB

Ahoj obyvatelé bloku 2,

v pondělí 10.10.2011 proběhla infoschůzka, tak snad jste se dozvěděli plno zajímavých informací a pivo a kofola chutnaly :)

Na jižní straně byla dokončena rekonstrukce sociálek a od 14.10. do konce listopadu bude probíhat rekonstrukce na severní straně. Aktuální informace sledujte v naší blokové skupině na FB nebo na newsech ve skupině info.blok2, případně se zajděte někoho zeptat - viz wiki.

Venku začíná být pořádná kosa, tak si nezapomeňte teplé spodní prádlo, ať nevypukne na bloku nějaká chřipková epidemie :)

Petr

Blok 3Skupina bloku 3  FB

Zdravím Vás,

první měsíc nám utekl jak voda a škola si již vystrkuje růžky v celé své kráse i divokosti. A však na bloku 3 si nenecháme pokazit náladu a vrháme se do protitažení. Např. v tomto týdnu proběhla první odpověď v podobě chodbovky "Poznej svého souseda!", tentokráte již v sedmém vydání. V nejbližší době nás čeká infoschůzka bloku 3 - připomínám 18.10.11 od 20:00 - na níž se dozvíte spoustu zajímavých věcí. Doražte!

Zabrousím–li do tématu meziblokových her, tak bych rád chtěl Vám všem poděkovat jak za fantastickou účast na ranní rozcvičce, tak vybíjecímu týmu za třetí místo. V současné době okupujeme nejvrchnější příčku a společně máme velkou šanci si tuto pozici nejen udržet, nýbrž i zvýšit bodový náskok na ostatní bloky. Vzhůru do toho ;)

A co, že máme z blokového dění? Jistě jste si všimli aktualizovaného označení místností i jejich správců. Také řady lidí, jež se podílejí na zkomfortnění té naší lehkosti bytí se nám nenápadně rozšiřují. Pro příklad máme nového správce fitcentra – Jardu Sazmu a i řady registrátorů se rozšiřují o novou posilu Davida Vodičku. Buďte na ně hodní ;) Chtěli byste se také zapojit? Není nic jednoduššího než napsat email na admin3@sh.cvut.cz a jistě něco vymyslíme.

Na viděnou na infoschůzce.
Váš Honza.

Blok 4Skupina bloku 4  FB

Ahoj,

Infoschůzku a rozcvičku se Strahováčkem máme zdárně za sebou. Rád bych všem poděkoval za pomoc s přípravami a za účast. Určitě jsme prokázali, že je blok 4 na Strahově vždy vidět.

Objevilo se několik nových zájemců o pomoc na bloku - zastavte se u mě na pokoji (4/341) a vymyslíme to :-)

Dalším bodem je funkční wifi přístupový bod v kulečníkové místnosti, čímž se podle slibu snažíme rozšířit pokrytí bloku... A nebojte se, určitě s tím nekončíme :-)

Blok 5Skupina bloku 5  FB

Ave Blok 5!

Předem bych chtěl poděkovat lidem, kteří podpořili blokovou rozcvičku, kterou jsme vyhráli, ale i těm, kteří se nezúčastnili a překlenuli možné probuzení. Když už jsme u toho, tak bych poprosil ty, kteří si chtějí trochu zařádit, aby se připojili k blokovým hrám, ve kterých se hraje o putovní pohár.

Další bodem jsou vandalové, kteří tu mezi námi jsou... Loni tu oba semestry probíhaly poměrně v klidu, nicméně letos jsou zde lidé, kteří musí ničit vše co jim přijde pod ruku. Smutné na tom je to, že jsou to věci, které využíváme všichni a na které si stěžujeme, když nejdou.

Pakliže chcete mít aktuální info o tom, co se na bloku, ale i mimo blok děje, připojte se do informačních kanálů: info.blok5 - newsy (jak si je nastavit naleznete na wiki.siliconhill.cz) a Blok 5 - Silicon Hill na facebooku

Úspěšný průběh zimního semestru přeje zástupce bloku Petr Schefzu (5/433).

Blok 6Skupina bloku 6  FB

Ahoj,

děkuji za účast v blokových hrách. Sice jsme na 5. místě, ale bodový rozdíl až s 3. místem je minimální. Tímto bych chtěla pozvat členy na další blokové hry. Jejich výpis najdete na wiki. Kdo by měl zájem o nějakou konkrétní disciplínu, tak prosím napište na blokovehry6@sh.cvut.cz.

S pozdravem, Kathy

Blok 7Skupina bloku 7  FB

Předem chci poděkovat všem, kteří se aktivně účastnili blokových her - vybíjené a rozcvičky. Doufám, že soutěživý duch vám vydrží i se zhoršujícím se počasím :-)

Jak už někteří víte z infoschůzky, společenská místnost je v provozu, klíče najdete zatím u tří správců na pokojích 52, 428 a 526.

Během tohoto týdne bude zprovozněna i studovna. Klíče si budete moct půjčit u správců - u Katky na 228, Lucky na 401 a Standy na 437.

Na závěr bych rád připomněl adresu pro výpočet ceny kolejného - support.siliconhill.cz/kolejne. Takže pokud si nejste jistí, kolik a kam máte daný měsíc poslat, mrkněte tam.

Blok 8Skupina bloku 8  FB

<začátek hlášení ve slovenském jazyce>

Nič nové.

</konec hlášení ve slovenském jazyce>

Blok 9Skupina bloku 9  FB

Nic nového.

Blok 10Skupina bloku 10  FB

Nic nového.

Blok 11Skupina bloku 11  FB

Nic nového.

O veškerých klíčových záležitostech klubu rozhoduje představenstvo. Pokud Tě zajímá víc, můžeš si přečíst neschválené zápisy ze zasedání představenstva.
Zápisy ze schůzí představenstva klubu je možné odebírat i pomocí RSS kanálu.

Online verzi najdete na http://pr.siliconhill.cz/mailinfo/rijen2011

Sekce PR, klub Silicon Hill