Pokud máte problémy se zobrazením, klikněte zde.
Silicon HillSilicon Hill na Facebooku   
Mailinfo říjen 2013 | Pravidelné informace pro členy klubu Silicon Hill

Milý Strahováku,

tak jsme zas s dávkou informací pro Tebe tady. Škola začala a život na koleji se rozproudil – a co se děje v klubu se můžeš dočíst v říjnovém Mailinfu.

Bylo & Bude

Bude 31. října Halloweenská párty

Klub chystá velkou Halloweenskou párty na Hvězdě. Připrav masku, vezmi kamarády a doraz do klubu Hvězda užít si pořádný mejdan!

Bylo Akce Prvák

Ve středu 2. října proběhla ve strahovské menze akce Prvák. Ta měla za cíl seznámit hlavně nově příchozí obyvatele Strahova s klubem Silicon Hill a jeho projekty. Že to byla povedená akce, se můžete dočíst v článku.

Bylo Gril centrum

GC

V Grilovacím centru došlo koncem září k úpravám a pokládce nového povrchu. Předchozí štěrková úprava byla již od začátku provozu GC nevyhovující, proto po dohodě SÚZ zajistil pokládku nové zámkové dlažby. Věříme, že toto opatření přispěje k zvýšení komfortu při pobytu v areálu.

Správci GC děkuji všem, kteří pomohli.

Blokové hry

Jsi soutěživý a máš rád zábavu? Rád bys se svými kamarády a sousedy porazil ostatní bloky v kreativních soutěžích a hrách? Přijď se odreagovat na některou z blokových her tohoto semestru. Vše, co potřebuješ vědět, najdeš na FB stránce nebo na wiki.

Bude 30. října Hra č. 2: Válka bloků

Projekty a akademie

AVC

AVC

V poslední době máme v AVC napilno. Ještě před začátkem semestru jsme se s technikou vypravili do Valdštejnské zahrady, kde jsme zvučili koncert Pěveckého sboru Gymnázia Strakonice v rámci Kulturního léta v Senátu. Počasí nám sice nepřálo a my pěkně zmokli, ale akce se jinak vydařila.

Se začátkem semestru se na Strahově konal již tradiční Strahov Open Air festival, kde jsme technicky zajišťovali stage v Baru 10. Hned týden poté probíhala v menze Akce Prvák, na které jsme samozřejmě nemohli chybět ;)

Pokud tě zajímá, co ještě děláme, můžeš nás najít na avc.siliconhill.cz nebo piš na avc@siliconhill.cz.

Váš tým AVC.SH

Meditace

Přijďte si s námi zameditovat! Pravidelný kurz shadža jógy na Strahově. Už jste někdy cítili, že vám chybí láska, radost ze života, klid a vyrovnanost?

Meditujeme každou středu od 19 hodin na bloku 6 v televizárně (3. – 4. mezipatro).

Výtvarný kroužek

Výtvarný kroužek

Během semestru je potřeba se řádně odreagovat, proto neváhej a přijď s námi tvořit do výtvarky. V listopadu se můžeš těšit na filcování nebo se vyřádit při práci s papírem. Více na wiki.

Neboj se a přijď!

MacGyver - bastlíři SH

MacGyver

Bastlírna pracuje na aktualizaci wiki. Můžeš nám pomoct.

Robotický kroužek

Robotický kroužek Alpaca je zaměřený na outdoor robotiku. V rámci našeho temného spolku nabízíme vzdělání v oblasti hyperkybernetické superrobotiky, stejně jako možnost zúčastňovat se exkluzivních robotických soutěží.

Modelárna

Modelárna je v běžném provozu pro modelování a drobné kutění, tzn. klíče k dispozici pokud si je předem domluvíte nebo namátkou odchytíte nějakého správce.

A co jinde v SU

CNA SU CVUT

Chceš se seznámit s tím, jak fungují počítačové sítě? Rozšířit své znalosti v oblasti networkingu a naučit se, jak správně navrhnout počítačovou síť? Nebo jen prostě udělat něco pro svou budoucnost a zvýšit svou cenu na trhu? Podívej se na naše stránky, nebo Facebook a přihlas se do některého z kurzů.

Info z bloků

Všichni bydlíme na křemíkovém kopečku, ale přesto má každý blok speciální informace pro své obyvatele přímo od zvoleného zástupce.

Blok 3Skupina bloku 3  FB

Zdravím tě sousede,
vše podstatné najdeš na wiki, aktuální dění na bloku můžeš sledovat na Facebooku ve skupině Blok 3 - Silicon Hill.

V případě jakýchkoliv otázek mě neváhej kontaktovat - pokoj 319.
Přeji úspěšný semestr, Honzal

Blok 4Skupina bloku 4  FB

Ahoj obyvatelé bloku 4. Všechna důležitá fakta už znáte z informační schůzky. Rád bych připomněl pravidla, která bychom všichni měli dodržovat. Pro pořádání večírků slouží výhradně klubová místnost v 1. mezipatře (K4 - na rezervaci), ve které se po 22. hodině zavírají dveře a případně i snižuje hlasitost hudby. Po půlnoci by se zábava měla přesunout do některé z hospod v okolí. V opačném případě se zbytečně vystavujete možným problémům s nahlášením do knihy stížností na recepci.

Blok 7Skupina bloku 7  FB

Zdravím za blok 7. rádi bychom u nás uvítali nové přistěhovalce i prvňáčky. Především pak prvňačky :o)
Zdraví kopfik

Online verzi najdete na http://pr.siliconhill.cz/mailinfo/rijen2013

Sekce PR, klub Silicon Hill