Pokud máte problémy se zobrazením, klikněte zde.
Silicon HillSilicon Hill na Facebooku   Silicon Hill na Twitteru   
Mail Intro | Informace pro členy klubu Silicon Hill

Milý člene klubu Silicon Hill,

Rádi bychom tě přivítali v novém semestru a připomněli několik akcí, které nás v následujících dnech čekají.

AKCE PRVÁK

Akce prvák se koná 6. 10. ve Strahovské menze. Těšit se můžeš na ukázku projektů a prezentaci klubu Silicon Hill. Předseda Jakub Ti vysvětlí například rozdíl mezi Silicon Hillem a Správou účelových zařízení (ubytování). Společnost ti bude dělat Strahováček, neodmyslitelná osobnost kolejí Strahov.

Událost Akce prvák na FB

Strahov Open Air

Nové lidi, které jsi poznal na akci Prvák, můžeš už druhý den pozvat na Strahov Open Air, kde tě od 14 hodin budou bavit známé i méně známe kapely přímo na „buzeráku“. Večer zakončí kapela z Pardubic, Vypsaná Fixa. Pokud tě zajímá přesný program a detailnější informace, podívej se na událost na facebooku:

Událost Strahov Open Air na FB

Infoschůzky na blocích

Podrobnější informace o fungování Silicon Hillu na jednotlivých blocích se dozvíš také na infoschůzkách, které pořádá každý blok zvlášť. Proč se tam ukázat? Zjistíš více o dění na bloku, kde jsou například pračky, sušárny, od koho půjčit vysavač a mnohem víc!

Termín té své můžeš najít v následující tabulce a také na blokových nástěnkách.

Blok 2 Po 19. 10. 2015
Blok 3 St 21. 10. 2015
Blok 4 Út 13. 10. 2015
Blok 5 Út 20. 10. 2015
Blok 6 Po 12. 10. 2015
Blok 7 Čt 15. 10. 2015
Blok 8 Po 5. 10. 2015
Blok 9 Bude upřesněno, sledujte FB a nástěnky
Blok 10 Čt 22. 10. 2015
Blok 11 St 14. 10. 2015

Silicon Hill aplikace

Nevíš kdy a kam ti jedou důležité spoje ze Strahova či zpět na kopec? Využij naší aplikaci, která funguje offline. Stahovat můžeš jak na Google Play tak na iTunes. Navíc získáš i kontakty na důležité osoby z klubu.

Google Play | iTunes

LINUXDAYS

Přijď 10. a 11. října na konferenci LinuxDays, která bude probíhat v areálu ČVUT v Dejvicích na fakultě Informačních Technologií. Již čtvrtý ročník Ti nabídne desítky témat v osmi přednáškových proudech. Čekají na tebe různorodé workshopy, stánky s mnoha projekty nebo stavba 3D tiskárny. Vstup je volný a program najdeš na LinuxDays.

Halloween párty

Další velkou akci, kterou připravujeme je Halloween párty na konci října. Neváhej a připrav si svůj kostým! Určitě nebudeš litovat. Více informací již brzy.

Blokové Hry

Je tu nový semestr a to sebou přináší i další sérii blokových her. Letos budou provázeny silou ducha blížící se premiéry STAR WARS. I ty se můžeš zúčastnit a pomoci tak svému bloku dosáhnout měísta v oblacích. První hra se bude konat 14. 10. a prověří, zda vás provází SÍLA. Všechny ostatní informace nalezneš na wiki.

Online verzi najdete na http://pr.siliconhill.cz/mailinfo/rijen2015

Sekce PR, klub Silicon Hill