Pokud máte problémy se zobrazením, klikněte zde.
Silicon HillSilicon Hill na Facebooku   
Mailinfo únor 2013 | Pravidelné informace pro členy klubu Silicon Hill

Milý člene klubu,
doufáme, že tvé mozkové závity nebyly strženy při zapáleném studiu během zkouškového období, ani nezamrzly pod nánosem sněhu, a můžeme tě přivítat v novém semestru. Takže vítej a pamatuj – s chutí do toho, půl je hotovo!

Hot News

Placení členských příspěvků

Doporučujeme nezapomenout zaplatit členství do 28. 2., aby ti služby šly plynule. Informace o členství nalezneš v kalkulátoru.

Bylo & Bude

Bude 2. a 3. března InstallFest

První březnový víkend proběhne na Strahově InstallFest. Je čas se registrovat.

Projekty a akademie

Autodesk Academia

Na letní semestr 2013 jsme pro Vás připravili certifikované kurzy CAD programů. Výuka probíhá na kolejích Strahov v novém Školicím centru v týdnu od 4. března a trvá 10 týdnů. Počet účastníků jednoho kurzu je omezen na 14 studentů. Máte možnost naučit se následující produkty od společnosti Autodesk:

  • Inventor (pokročilí): St 20.30-22.00
  • Revit Architecture (pokročilí): Út 19:00-20:30
  • AutoCAD (2D): Út 20.30-22.00, Čt 20.00-21.30
  • 3ds Max (začátečníci): Po 20.30-22.00
  • 3ds Max (pokročilí): Po 19.00-20.30

MacGyver - bastlíři SH

Se začátkem semestru se bastlírna přestěhovala do nových prostor. Hurá, volejte „Sláva!“ a tři dny se radujte, neboť nemožné se stalo skutečností. Stále nás najdete na bloku 9, ale nově v jižním suterénu (musíte se dostat na zadní schodiště a pak až úplně dolu).

Zabastlit si můžete v pravidelných otvíracích hodinách, tj. pondělí - čtvrtek od 20:00 do 22:00.

Výtvarný kroužek

S novým semestrem přichází nový program ve výtvarce, o kterém se můžete dočíst více na wiki. Můžete se těšit na spoustu novinek. Jednou z nich je otevření nové místnosti výtvarky na bloku 9 v jižním suterénu (S127).

4. března 2013 nás navštíví externí lektor a naučí nás základy kresby portrétů a zátiší.

Tak neváhejte a přijďte se pobavit!

Taneční

Chceš se zdokonalit ve společenských tancích, nebo se naučit základní kroky? Přidej se k nám v letním semestru – otevíráme další kurzy! Sleduj naše stránky a v případě dotazů nás kontaktuj na tanecni@siliconhill.cz.

PS: Pokud máš chuť předat své taneční dovednosti ostatním a naučit se tak pracovat s lidmi, neváhej a přihlas se jako lektor(ka)!

A co jinde v SU

STOH - Klub STOlních Her

S novým semestrem se k plnému provozu vrací i STOH. Čeká nás 7 tradičních turnajů, jejichž výsledky se započítávají do Turnajové ligy, dva tour-turnaje, na kterých můžete vyhrát krásné věcné ceny; výuková hraní, kde se naučíte hry nové, i retrohraní, kde si zavzpomínáte na hry staré.

Každý týden jsou pro vás připravena až tři volná hraní, na kterých si můžete zahrát jakoukoli hru, kterou ve STOHu máme, nebo se naučit něco nového od některého z přítomných organizátorů.

Těšit se můžete na spoustu stolních, deskových i karetních her různých žánrů, typů i obtížností od náročných strategií, přes postřehové a vědomostní hry, hry založené na náhodě a rychlém přizpůsobení, až po hry vhodné pro párty náladu a party přátel.

Křesťanskéhý klub SU

Navštiv náš interaktivní seminář o Emoční inteligenci – bližší informace k akci.

Info z bloků

Všichni bydlíme na křemíkovém kopečku, ale přesto má každý blok speciální informace pro své obyvatele přímo od zvoleného zástupce.

Blok 3Skupina bloku 3  FB
Blok 4Skupina bloku 4  FB

Na čtyřce běží jako obvykle vše jak má :-) Pokud máte nějakou připomínku nebo nápad, pošlete nám ho na blok4@lists.sh.cvut.cz.

Blok 6Skupina bloku 6  FB

Začal nám február (únor) a s nim aj letný semester. Už aj náš blok sa preberá zo zimného spánku do víru semestra. Všetkým obyvateľom na Strahove prajem veľa šťastia a študijných úspechov v nadchádzajúcich týždňoch.

S novým rokom prichádzajú aj predsavzatia, ja ako novy zástupca som si teda dal jedno, a to ze sa Vám pokúsim ešte viac spríjemniť pobyt na bloku.

Na bloku prešiel zmenami najmä sklad, kde pribudli 2 vŕtačky, ktoré nám dúfam budú znova slúžiť par rokov. Počas nasledujúceho mesiaca budeme pracovať na skultúrnení studovny, ktorá je v dezolátnom stave, každý ktory by chcel pomôcť je vítaný.

Pre akékoľvek bližšie info sledujte FB skupinu bloku 6.

Ešte raz príjemný semester
Slavo
Zástupca bloku 6

Online verzi najdete na http://pr.siliconhill.cz/mailinfo/unor2013

Sekce PR, klub Silicon Hill