Pokud máte problémy se zobrazením, klikněte zde.
Silicon HillSilicon Hill na Facebooku   
Mailinfo únor 2015 | Pravidelné informace pro členy klubu Silicon Hill

Milý člene klubu Silicon Hill,

zkouškové je pomalu za námi a pomalu se blíží další semestr. Přečti si, co tě čeká a nemine.

Hot News

Změna banky

Klub Silicon Hill přešel k Fio bance. Z tohoto důvodu se změnil kód banky při zasílání členských příspěvků. Nově je tedy zapotřebí zadat:

99914020 / 2010 (Fio banka)

Číslo účtu se nemění. Pokud už jste příspěvek odeslali, nevadí. Starý účet bude ještě aktivní 6 měsíců.

Bylo&Bude

Bude 7. s 8. března InstallFest

První „celý“ víkend v březnu (7. a 8. března) se koná 6. ročník obnovené konference InstallFest. Na webu už je zveřejněný program a otevřené registrace.

Rekonstrukce

Drobná změna harmonogrmau

Výměna oken započne až 3. března, jelikož firma podcenila výrobu oken a tak ještě čeká na dodání oken. Nicméně výkopové práce začnou 13. - .14. února, podle naplánovaného harmonogramu. O upraveném harmonogramu budeme informovat na facebookové skupině a na stránkách Silicon Hill.

Zakrývací folie na pokoj bude k vyzvednutí na vrátnici daného bloku oproti kolejence. 1 folie = 1 pokoj. Folie se nevrací. Rozměry budou přibližně 4x5 m a cca 40 μm.

Za kvalitu a kontrolu prací bude zodpovědná firma SUDOP, která bude provádět v určitých intervalech kontroly. Pokud byste měli pocit, ze je něco špatně, tak pište na rekonstrukce@sh.cvut.cz.

Máte zájem jít dělat dozor nad dělníky?

Dozor obnáší být s dělníky na bloku a odemykat a zamykat po nich. Pracovní doba cca 8 až 10 h (v rozmezí od 7:00 do 19:00). Celou dobu byste nad nimi měli dozorovat, že se nehrabou lidem ve věcech atd. Budete krytí pracovní smlouvou DPP, což znamená, že kdyby se něco ztratilo, tak za to nese zodpovědnost firma. Jedná se o 70 kč/hod hrubého. Více informací bude případně u BAHYRu. Pokud máte zájem, tak napište na rekonstrukce@sh.cvut.cz.

Projekty

AVC

AVC

Doufáme, že Vám Ježíšek přinesl na Vánoce krásné dárky, a že do nového roku jste vstoupili úspěšným zkouškovým obdobím. U nás, pravda, nebyl Ježíšek, ale přišel k nám Strahováček a udělal nám radost novými dárky. Jakými? To můžete přijít zjistit na náš Den otevřených dveří, který pořádáme 2. března od 18:30 - tak si udělejte chvíli volno a navštivte nás ve studiu na bloku 8.

Zkouškové je pak trochu náročnější, když si má člověk s čím hrát, ale zase je to větší zábava. Tak se pojďte bavit s námi. A nepropásněte InstallFest, tam se určitě potkáme ;)

MacGyver - bastlíři SH

MacGyver

O zkouškovém proběhla oprava podlahy v bastlírně a následně i úklid a debordelizace. Bastlírna je tedy připravena no letní semestr. Těšíme se na Vás!

O víkendu 7. - 8 . března proběhne konference InstallFest - MacGyver bude mít na konferenci stánek, kde si můžete osahat věci jako Arduino, Raspberry Pi, vyzkoušet hackování RGB žárovky nebo naprogramovat VIM pedál. Prostě takový dětský koutek, ale pro ITíky ;)

Akademie

Autodesk - letní semestrální kurzy

Na letní semestr 2015 jsme pro Vás připravili certifikované kurzy CAD programů. Výuka probíhá ve školícím centru od měsíce března a trvá 10 týdnů. Otevřené jsou následující kurzy:

  • Inventor (pokročilí)
  • Revit Architecture (začátečníci)
  • Revit Architecture (pokročilí)
  • 3ds Max (pokročilí)

Více informací a přihláška na adrese: autodesk.siliconhill.cz

Hledá se

Hledá se video stříhač

Baví tě práce s videem a střih, ale nemáš peníze a prostor na profesionální vybavení a střižnu? Chceš si zkusit natočit vlastní virální video a sledovat jeho popularitu? Ozvi se na pr@sh.cvut.cz a začni s námi klidně hned!

Hledáme správce webů Silicon Hill

Chceš-li se naučit pracovat na serveru pro hosting webů v PHP nebo Ruby - pak přesně tebe hledáme. Neváhej a kontaktuj hr@sh.cvut.cz

Z bloků

Blok 10Skupina bloku 10  FB

Upozorňujeme blok X, že naše rekonstrukce začne od 11. 3, výměna oken od 16. 4. O příchodu dělníků na Váš pokoj se dovíte předem. Výměna oken potrvá 2-3 dny. Přesnější informace jsou na blokových nástěnkách, dále wiki.sh.cvut.cz nebo kontaktujte starostu bloku. Bude třeba uvolnit 1,5-2 metry od okna. Budou připraveny místnosti, kde si můžete uložit vystěhovaný nábytek.

Online verzi najdete na http://pr.siliconhill.cz/mailinfo/unor2015

Sekce PR, klub Silicon Hill