Pokud máte problémy se zobrazením, klikněte zde.
Silicon HillSilicon Hill na Facebooku   
Mailinfo zaří 2011 | Pravidelné informace pro členy klubu Silicon Hill

Milý člene klubu Silicon Hill,

prázdniny jsou již za námi a my Ti opět přinášíme pravidelné mailinfo. Začátek semestru je vždy nabitý událostmi, tak čti pečlivě, ať Ti nic neunikne!

Hot News

Blokové hry

Klub Silicon Hill od září rozjíždí Blokové hry! Takže neváhej a podpoř svůj blok účastí!

Infoschůky na blocích

Na každém bloku se konají začátkem semestru infoschůzky, tak nepropásni tu svou!

Strahovské newsy v prohlížeči

Strahovské newsy jsou snadněji přístupné, přečti si o tom více!

Placení členství

Přesvědč se na své osobní stránce, zda máš zaplacené členství v klubu Silicon Hill. Pokud je platné jen do 30. 9., zbývá ti jen pár dnů na uhrazení. Všechny informace o platbách jsou k dispozici na wiki.

Bylo & Bude

Bude 27. září Strahov Open Air

Tradiční hudební zahájení akademického roku na ČVUT.

Bude 28. září Zahájení Blokových her

Turnaj ve vybíjené FB

Bude 5. října Banana day

Přijď si dát k svačině banán a podpoř svou účastí zápis do knihy rekordů! FB

Bude 6. října Blokové hry - Rozcvička se Strahováčkem

Rozcvička se Strahováčkem FB

Bude 11. října Promoakce Silicon Gym

Přijď očíhnout velké strahovské fitko! FB

Bylo 21. září AKCE PRVÁK

Jak se letos vyvedla Akce prvák? Mrkni na reportáž.

Interview

Rozhovor s Lubošem Jiřištou

Organizace veškerých akcí na začátku semestru je závislá na práci aktivních lidí, a tak jsme pro tentokrát vyzpovídali HR manažera klubu Silicon Hill, Lubomíra Jiřištu. Co chystá zajímavého pro členy klubu SH?

Soutěž se strahováčkem

Strahováček

Strahováček o prázdninách cestoval do všech koutů Evropy. Šplhal v rakouských Alpách, navštívil Muzeumsnacht v Drážďanech, viděl Holandsko i Porto v Portugalsku. Mrkni se na vybrané fotografie.

I přes všechno cestování si našel čas, a tak začíná již třetí ročník Soutěže se Strahováčkem.

Uhodneš, kde se nechal Strahováček vyfotit tento měsíc?

Máš v plánu někam v blízké době vycestovat? Vezmi Strahováčka s sebou. Na strahovacek@siliconhill.cz si můžeš domluvit jeho zapůjčení. Každá fotografie se Strahováčkem bude odměněna tričkem Silicon Hill!

Aktivita měsíce

Na aktivitu měsíce června nebyl nikdo nominován, ale věříme, že za měsíc září nám již přijde spousta mailů s návrhy! Připomínáme, že své návrhy můžete posílat až do 10. října 2011.

Projekty

Výtvarný kroužek

Nejdéle fungující projekt klubu Silicon Hill zahajuje opět svá pravidelná setkání. Veškeré aktuální info o dění v projektu je vždy na wiki, takže neváhej a navštiv rozmanitý svět barev a fantazie!

Strahovská liga ve stolním tenise

Do 29. 9. probíhají registrace hráčů do nového ročníku! Přidej se k nám! Více na našem webu.

Matlab Academy

V rámci zimního semestru 2011/2012 se otevírá první ročník Matlab Academy. Tato akademie je určená pro všechny studenty, kteří by rádi získali ucelené základní informace a návyky nutné pro rozumnou práci s Matlabem.

MS IT Academy

V tomto semestru bude probíhat kurz Vývoj webových aplikací pomocí ASP.net MVC 3. Pokud se zajímáš o webevé aplikace, neváhej ani vteřinu, kapacita je omezená. Začínáme 3. týden semestru. Podrobnosti již brzy na webu MSIT.

Akademie C++

Tento semestr už potřetí otevíráme kurzy akademie C++ pro členy klubu Silicon Hill zdarma! Začínáme 3.10.2011. Informace, termíny výuky a registrace naleznete na webových stránkách.

AVC

Co dělalo AVC v Mánesu?

MacGyver - bastlíři SH

Počátkem semestru přechází bastlírna opět na pravidelné otvírací hodiny, podrobnosti najdete na webu.

Hledá se

Chceš se ve svém volném čase naučit něco nového? Přidej se do týmu aktivních členů klubu Silicon Hill a vyber si, s čím můžeš pomoci.

Info z bloků

Všichni bydlíme na křemíkovém kopečku, ale přesto má každý blok speciální informace pro své obyvatele přímo od zvoleného zástupce...

Blok 2Skupina bloku 2  FB

Ahoj obyvatelé bloku 2,

vítejte po prázdninách zpět na Strahově, snad jste si je užili stejně dobře jako já ;) Vítám mezi námi na bloku nováčky a přeju jim v jejich prvním semestru co nejlepší start :)

Informace o nejen našem bloku najdete na nástěnce naproti dveřím hospodářky u schodů nebo na blokové wiki. Pokud se chcete dozvědět něco o našem bloku (co kde najdete, jak to tu funguje atp.), o Strahovu i jeho okolí, tak neváhejte, vezměte půllitr a kolejenku a přijďte v pondělí 10. října do studovny (mezi 3. a 4. patrem). Spolu s užitečnými informacemi do sebe můžete nalévat kofolu nebo pivko - víc info na plakátech nebo FB.

Asi jste si všimli, že na bloku probíhá rekonstrukce sociálek. Harmonogram: 1. 9. - 15. 10. jižní strana, 15. 10. - 30. 11. severní strana.

Víte, s kým na bloku spíte? To a co se aktuálně děje na dvojce se nejlépe dozvíte v naší FB skupině. V tomto týdnu je v plánu plno akcí, užijte si SOA a nezapomeňte na Blokové hry, na vybíjenou se můžete stále hlásit.

Váš zástupce bloku Petr 2/516

Blok 3Skupina bloku 3  FB

Zdravím Vás,

rád bych přivítal spoluobyvatele bloku, ať již Ty z Vás, jež jsou na bloku poprvé, tak samozřejmě i starousedlíky.

V posledních měsících se toho na bloku odehrálo docela hodně, tedy ve zkratce:

Jak jistě víte, na post zástupkyně bloku rezignovala Míša Šourková, vyřizování blokových záležitostí jsem po ní dočasně (do konce roku) převzal já. Neváhejte mě kontaktovat.

Do herny nám v nejbližší době přibydou elektronické šipky. Račte plně využívat. Také bych rád rozšířil blokové nářadí. Zároveň v tuto chvíli žádám, aby Ti z Vás, jež mají kola v kolárně, kontaktovali správce této místnosti (Jindřich Zárobský 3/340). Na konci října uděláme důkladný očistec obsahu.

Prosím sledujte informační kanály, zejména Newsy!

Infoschůzka bloku 3 se bude konat v úterý 18. 10., místnost bude ještě upřesněna a informace vyvěšeny jak na nástěnce a blokových Newsech. A aby se nám lépe informovalo, je objednáno i drobné tekuté občerstvení (Kozel 11° a Kofola). Těším se na Vaši účast.

Tedy co zbývá závěrem? Snad už jen Vám popřát do zimního semestru hodně úspěchů v akademické i osobní sféře. Uvidíme se na infoschůzce bloku 3.
S pozdravem, Honza.

Blok 4Skupina bloku 4  FB

Zdravím všechny obyvatele bloku 4,

vítám Vás v novém semestru a na našem bloku. Určitě sami poznáte, že se řadíme mezi ty spokojené bloky ;-) Podívejte na naší wiki stránku a sledujte i další informační kanál, kterým jsou blokové newsy. Jen tak si zaručíte, že nepřijdete o všechny důležité informace.

Těšíme se na Vás na infoschůzce, která proběhne 4. října v klubovně. Kolejenku a půllitr s sebou ;-)

Blok 5Skupina bloku 5  FB

Nic nového.

Blok 6Skupina bloku 6  FB

Ahoj,

vítám vás v novém roce. Tentokrát ho zahájíme zábavnou cestou. Letos budou probíhat Blokové hry, tak doufám, že se všichni zapojíte, abysme ostatním ukázali, že Šestka je prostě nejlepší! =) Mimo jiné je to jedinečná příležitost, jak se lépe poznat nejen mezi sebou, ale i mezi bloky.

Ráda bych vás také pozvala na Infoschůzku, která se bude konat v úterý 11. 10. Dozvíte se spoustu zajímavých informací nejen o bloku.

S přáním hezkého dne,
Kathy

Blok 7Skupina bloku 7  FB

Ahoj,

Infoschůzka proběhne 28. 9. od 20:00. Rád uvidím všechny nováčky na bloku a všechny ty, které zajímá, co se na bloku děje.

V dohledné době dojde k znovuotevření společenské místnosti a studovny. V souvislosti s tím dojde i k rozšíření skupiny správců místností. Sledujte blokovou nástěnku, newsy a facebook, kde se objeví bližší informace.

V přípravě je nová, větší kolárna a druhá sušárna.

A určitě jsem na něco zapomněl, takže se na vaše dotazy budu těšit na blokové infoschůzce - již tuto středu! A na závěr chci všem popřát hodně zdaru do nového semestru.

Laďa

Blok 8Skupina bloku 8  FB

<začátek hlášení ve slovenském jazyce>

Začal sa nám nový semester, vítam všetkých obyvateľov nielen Bloku 8, ale aj celého Strahova. Prajem veľa úspechov a zábavy.

Odporúčam akcie Strahov Open Air a hlavne Infoschůzku bloku 8 - 12. 10., kde sa dozviete množstvo zaujímavostí o našom klube a bloku a pomôžete nám vypiť 3 sudy piva :) Všetko je na Facebooku

zdraví Tomáš Srna

</konec hlášení ve slovenském jazyce>

Blok 9Skupina bloku 9  FB

Vítám vás všechny na našem bloku :)

3. 10. večer bude na bloku Infoschůzka - informace nejen pro nové obyvatele. Určitě přijďte! Sledujte nástěnku (která bude v nejbližší době aktualizována na nový semestr) a NEWSy, které jsou nově dostupné i přes WWW.

Přeji úspěšný start do nového školního roku.
Fosfor

Blok 10Skupina bloku 10  FB

Ahoj,

chtěl bych přivítat všechny nově ubytované a i ostatní opět na Bloku X a doufám, že se se všemi setkáme 5. 10. na infoschůzce od 19:30 v blokové televizárně (2. mezipatro nad vrátnicí) - pobavíme se o SU, SH a o životě na Bloku X.

Vyhlašuji soutěž o návrh blokového trička, více na našem webu. V nejbližších dnech by měla být zprovozněna místnost s kulečníkem.

Doufám, že přijdete ve středu podpořit náš tým v turnaji ve vybíjené, případně se můžete přihlásit do týmu (účast bude jistě odměněna). Více informací na nástěnkách a na stránkách.

Jiří Knotek, zástupce bl.

Blok 11Skupina bloku 11  FB

Infoschůzka se koná 13. 10.

O veškerých klíčových záležitostech klubu rozhoduje představenstvo. Pokud Tě zajímá víc, můžeš si přečíst neschválené zápisy ze zasedání představenstva.
Zápisy ze schůzí představenstva klubu je možné odebírat i pomocí RSS kanálu.

Online verzi najdete na http://pr.siliconhill.cz/mailinfo/zari2011

Sekce PR, klub Silicon Hill